#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Yeni Fate/Extella Oyunuyla İlgili Sıcak Gelişmeler!!

Type-Moon ve Marvelous‘un yeni Fate/Extella oyununun resmi internet sitesinde Çarşamba günü yeni oyunun başlığını Fate/Extella Link olarak duyurdu ve yeni bir Hizmetkar ve Usta tasarladı.

Yeni duyurulan Hizmetkar, Saber sınıfı bir Şarlman. Noble Phantasm‘ının adı Joyeuse Ordre, Dünyayı Kuşatan ve Kahraman Kral’ı İşaret Eden 12 Parlak Kılıç.

charlemagne01charlemagne02charlemagne03

Sitede ayrıca oyunun kahramanı ve oyuncu karakteri olan Usta’nın tasarımı da yayınlandı. Serinin önceki oyunlarındaki gibi oyuncu Usta’nın ismini koyma ve cinsiyetini belirlemede özgür.

XSEED Games ve Marvelous, Fate/EXTELLA: The Umbral Star’ı PS4 ve PS Vita için Kuzey Amerika ve Avrupa’da Ocak ayında yayınladı. Oyun aynı platformlarda çalışacak şekilde Japonya’da Kasım 2016’da yayınlandı. Marvelous oyunun Nintendo Switch versiyonunu Japonya’da 20 Temmuz, Avrupa’da 21 Temmuz ve Kuzey Amerika’da 25 Temmuz’da çıkardı. XSEED Games ayrıca oyunun PC versionunu Steam üzerinde 25 Temmuz’da piyasaya sürdü.

Kinoko Nasu oyunun ana senaristi ve Hikaru Sakurai de senarist asistanı. Aruko Wada karakter tasarımlarından sorumlu ve Takashi Takeuchi de Fate serilerinin orijinal karakter tasarımcısıydı. Type-Moon oyunun müziklerini hazırladı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

Loading…

Blood Lad : Tanıtım ve İnceleme

Yamada-kun to 7-nin no Majo Tanıtım ve İnceleme!!