Yeni iş listesinde yer alan Art Director on an Unannounced Project (duyurulmamış bir proje için sanat direktörü) sekmesinin diablo 3 ün yeni paketinin habercisi olduğu tahmin ediliyor. İş tanımında oyun dünyasına büyük bir tutku besleyen ve Diablo dünyasını derinlemesine kavrayabilmiş birini aranmadığının belirtilmesi bu şüphenin en büyük argümanı konumunda.

Geçen hafta Köln de düzenlenen GamesCom’da Blizzard diğer oyunları Hearthstone, Heroes of the Storm ve oyun dünyasına henüz kendini tam olarak katılmamış olan Overwatch hakkında yenilikler tanıttı. Şüphesiz hepsinin ötesinde en önemli açıklama Yeni World of Warcraft genişleme paketi Legion’ın tanıtılmasıydı. GamesCom süresince Diablo hakkında çok fazla açıklama yapılmamış olması şüphesiz hayranları tarafından merak uyandırmıştı.

Bu yeni gelişmelerden sonra gözler birkaç senedir yapılan Blizzard dünyasının en büyük organizasyonu olan Blizzcon’da olacak. Bu Sene 6-7 Kasımda düzenlenecek olan Blizzcon‘un Diablo 3′ün beklenen paketi hakkında geniş bilgiler vermesi bekleniyor.

Related Posts

Bir cevap yazın