Herkese uzun süredir tartışma konusu olan Xbox One’ın bütün potansiyelinin kullanılmadığı için devam eden tartışmalar bitmek üzere. SDK güncellemeleri ile CPU’nun 7. Çekirdeği artık kullanılabilir.Bu sayede oyun yapımcılar donanımın tamamını herkes tarafından beğenilen daha iyi içerikler üretmek için kullanabilecek.Herkesin merak ettiği soru ise bu durum Spiders’ın  The Technomancer’ı yeni olan oyuncuları nasıl etkileyecek?
GamingBolt, Spiders CEO’su Jehanne Rousseau’e 1080p çözünürlük ve 60 FPS’yi gelecek RPG oyunlarında görüp görmeyeceklerini de merak ederek sordu. Rousseau’nun dediklerine göre The Technomancer gibi RPG oyunları için en iyi olan görüntü kalitesini tercih etmek istiyorlar. Bu sebeple PS4 ve Xbox One için 1080p çözünürlüğü ve 30 FPS’ye sabitlemekte karar kıldılar. 60 FPS çok ilginç bir teknik meydan okua olduğunu fakat çabalarını bu konuya yoğunlaştırmanın da pek iyi olmayacağını dile getirdi.
Thetechnomancer-04
Oyundan birçok şey feda etmeleri gerektiğini söyleyen yapımcı 1080p ve 60 FPS konusunda ümitli olduğunu ama yapılmas gereken birçok şey daha olduğunu söyledi.Sınırlı sayıda 1080P oyuna sahip olunması birçok kullanıcıda soru işareti bırakmıştı. Witcher 3 ve Batman: Arkham Knight gibi oyunlarında hala 900p olduğunu unutmamak gerek.  Gelecek zamanlarda belki bir gün Xbox One oyunları 1080p ve 60 FPS olacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın