Herkesin beklediği World of Thanks Blitz 1.11 yaması bugün yayınlandı.Bugün yayınlanan World of Thanks Blitz 1.11 yamasıyla birlikte Apple cihazlara ve Anroid sahip oyuncular, yeni bir Amerikan ve İngiliz tankına sahip oluyor. Bununla birlikte üç yeni Alman ve Sovyet tankına sahip oluyorlar.Ayrıca altın kazanabilecekleri yeni görevlere kavuşuyor.
6. Seviye bir ingiliz tankı olan “Frankenstein” lakaplı Churchill, hem yüksek atış hızına hemde verdiği ağır hasarla ön plana çıkıyor. Aynı seviye olan orta sınıf bir Amerikan tankı olan M4A3E2 Sherman Jumbo ise dayanıklı bir ön zırha ve çok güçlü bir tarete sahip. Yuna eklenmiş olan üç sovyet tankının özellikleri var. Peki ne bu özellikler? Birincisi, patlayıcı başlıklı mermileriyle ciddi hasar verebilen ve sağlam paletleri sayesinde hareket kabiliyetini mutlaka koruyabilen 6. seviye ağır sınıf KV-2. KV-13 ise 7. seviye orta sınıf bir tank için yüksek atış hızına ve etkili bir zırha sahip. Yamayla gelen son sevyet tankı ise, inanılmaz ateş gücü ve üstün çevikdiğiyle dikkat çeken 10. Seviye orta sınıf object 140.

1007_wotb_update111_banner_c_800x391

World of Thanks Blitz 1.11 yamas oyuna üç adet orta sınıf Alman tankı da eklemiş. Bunlardan ilki, Düşük seviye savaşlarda çok farklı rollerde kullanılabilen ve zırhı büyük oranda güçlendirilmiş 3. Seviye Pz.Kpfw. IV Ausf. İkinci orta sınıf alman tankı ise daha sert savaşlara katılmak isteyen oyuncular için ideal bir tank olan 4. Seviye pZ.kpw. IVAusf. D.8. seviye bir avcı olan Jangdpanther II ise bir tanktan beklenecek olan her şeye sahip; sağlam bir zırh, muhteşem bir dönüş çapı ve hız. Yamaya kişisel görevlerin bir yenisi de eklenmiş durumda. Görev slotlarında yer alacak Art of War ile oyuncular altın kazanabilecek.

Back to list

Bir cevap yazın