Bugün oynanan ‘Chiefs – Bangkok Titans’ serisi ezberleri bozdu. Maçı ilk seri maçından itibaren domine eden Tayland ekibi muhteşem oyunu ve gösterdiği inanılmaz dayanışma ile seriyi 3 – 0 yenmeyi bildi.

*SERİDE NELER OLDU ÖYLE?

Seri başlamadan önce elemelerde gösterdiği performans ile favori olan Chiefs ekibiydi. Serinin ilk karşılaşmasında Chiefs ekibinin başlangıçtan bitişe kadar oyunu idare etmesi bekleniyordu. Ama Bangkok Titans bizlere League Of Legends’ın kağıt üzerinde bir oyun olmadığını tekrar tekrar gösterdi.

*BANGKOK TITANS ÇOK HIZLI BAŞLADI

Titanlar, serinin ilk maçında bu iş için ne kadar ciddi olduklarını göstermesi ile başladı. Adeta Chiefs ekibinin hareketlerini kısıtlayan baskıyı bir dakika bile eksik etmeyen Titanlar , eleme liderini Sihirdar Vadisi’nden sildi.

*HASAG4 !

Serinin 1. ve 3. maçlarında elindeki Yasuo ile sadece orta koridoru değil, bütün bir maçı domine eden HASAG4 serinin kaderini belirleyen oyuncuydu. Harika oyunları, pozisyon bilgisi ve bu tür serilere alışkanlığı ile öne çıkan G4, Bangkok Titans’ın bugünkü başarı sırrı oldu.

*BUMERANGLI LLOYD

Tabii ki de bütün başarı G4’un değil. Gerek takım arkadaşları ile uyumu, gerek pozisyon bilgisi ve hiç azalmayan azmiyle karşımıza bir istikrar abidesi çıkıyor. ”Kim?” diyecek olursanız tabii ki de size Bangkok Titans’ın nişancı rolündeki Lloyd’u söylemek lazım. Gösterdiği final serisindeki mücadele, onu çok daha büyük yerlere çıkartacaktır.

*TİTANLAR GÜNEŞİ ARKASINA ALDI

Final serisinde takım olarak muhteşem oynayan Titanların diğer turnuvalarda ne yapacağı merakla bekleniyor. Ormanda yıkılmayan kulesi 007x’le, yukarı koridorda savaş kaplanı WarL0cK’u, destek rolünden bir fazlası, hırçın Moss’u, taşıyan Lloyd’u ve avcısı G4 ile Titanlar başarıyı ülkesine getirmek istiyor.

*CHIEFS KAYBETTİ

Elemeleri lider bitiren Chiefs takımı için bugün adeta kâbustu. Kendilerinin de beklemeyeceği bir performans ile veda ettiler. Elemeleri domine eden bu takım, Titanlar karşısında ruhunu kaybetmiş bir takım olarak seriyi tamamladı. Seride bir maç bile kazanamayan ekip, bu gecenin sonunda neden kazanamadıklarını kendilerine soracaklar.

*HASAG4 YAPTI , RAYDERE İZLEDİ

Elemelerde takımını sırtlayan ve inanılmaz bir katletme oranına sahip olan Chiefs nişancısı Raydere final serisinde performansının çok altındaydı. Beklenmedik yerlerde hatalar yaparak ve yanlış pozisyonlarda kalarak takımını seri maçlarında zor durumda kalmasına sebep oldu. Yaptığı açıklamalarda finali çok isteyen Chiefs ekibi hayal kırıklığı yarattı ve Wild Card macerasına veda etti.

Titanlar günün sonunda evlerine mutlu dönerken, Chiefs ekibi asık suratlarla hayallerini arkasında bıraktı.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın