in

Wakako-zake Live-Action TV Şovunun 2. Sezonu Geliyor!

bakuon01.pngChie Shinkyu’nun mangası ayrıca Temmuz ayında bir televizyon animesine ilham verdi.

Chie Shinkyu’nun Wakako-zake mangası, live-action televizyon dizisinin 2. sezonuna da ilham vermeye devam ediyor. Bu dizinin 2. sezonu 8 Ocak tarihinde gösterime girecek. 12 Bölümden oluşacak olan Wakako-zake 2. Sezonu Cuma günleri 23:30’da BS Japan’da yayınlanacak.

Rina Takeda devam serisinde Wakako karakterini canlandırmaya devam edecek. Yoshihiro Nozoe ve Kenta Kamakari de diziden ayrılmamış bulunmakta. Nozoe, Wakako’nun favori mağazasının müdürü rolünde oynarken Kamakari ise aynı mağazada bir çalışanı canlandıracak.

Shinji Kuma, Hiroaki Yuasa ve Yuki Saito diziyi yönetecek ve Komiko Aso, Momoka Meriyama ile Takumi Sugi senaristliği üstlenecekler.

12 Bölümlük ilk sezon bu yıl Ocak-Mart ayları arasında yayınlandı.

Mutfak-yemek mangası 26 yaşında Wakako isminde bir gencin başından geçiyor. Her gece barlarda farklı farklı içkiler içen bu genç hayatın ona sunduğu yaşantıyı bulmaya çalışıyor. Shinkyu mangayı Monthly Comic Zenon’da 2011 yılında yayına soktu. Tokuma Shoten beşinci sayıyı 18 Temmuz’da yayınladı.

Manga ayrıca üç dakikalık 12 bölümden oluşan ve ekibinde Miyuki Sawashiro’nun da bulunduğu, Temmuz ayında yayına giren bir animeye de ilham verdi. Crunchyroll seriyi yayınlandığı gibi yayınlıyor.

2015 Yılı Yapımı Kesin İzlenmesi Gereken 12 Anime
Bakuon!! Lise-Motorsiklet Animesi 2016 İçin Planlandı

Bir cevap yazın

Loading…

Bakuon!! Lise-Motorsiklet Animesi 2016 İçin Planlandı

2015 Yılı Yapımı Kesin İzlenmesi Gereken 12 Anime