#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Viz Media 2011 Animesi Hunter x Hunter’ı Ekledi

 

A13262-7Seri, İngilizce altyazı eklentisi ile ev sürümü olarak çıkacak.

Viz Media New York Comic Con’da Cuma günü yaptığı açıklama ile 2001 yılında çıkan Hunter x Hunter animesinin lisansını aldığını bildirdi. Şirket seriyi Blue-ray ve DVD olarak İngilizce altyazı seçeneği ile yayınlamayı planlıyor.

Yoshihiro Togashi’nin Hunter x Hunter mangasının ikinci uyarlaması olan televizyon animesi Japonya’da 2011 yılında gösterime girdi ve 148 bölüm sürdü.

Crunchyroll seriyi yayınlandığı gibi yayına koydu. Seri, Togashi’nin orijinal mangasındaki hikayeyi tekrardan anlattı. Hikaye, Gon Freecs’in Avcı (Orijinali: Hunter) olması ve babasını bulması için yaptıklarını bizlere aktarıyor. Gon, babasının onu neden bir bebekken Avcı olması için terkettiğinin cevabını bulmak istiyor.

Togashi, seriyi Weekly Shonen Jump’da 1998 yılında yayınladı, Viz Media ise manganın 32. sayısını İngilizce olarak geçtiğimiz Nisan ayında çıkardı. Manga 2014 Ağustos’undan beri askıya alınmıştı. Manga ayrıca 1999-2001 yılları arasında bir televizyon animesine, 2013 yılında bir anime filmine ve birkaç OVA’ya ilham verdi. Viz Media ayrıca orijinal anime serisini DVD olarak da yayınladı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

oyun haber

META İLE BİRLİKTE DEĞİŞEN SKT!.

Yukina Himeragi Strike the Blood OVA İçin Hazır