#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Visual Kei Rock Band SID, “Shoukoku no Altair” Açılış Temasını Gerçekleştiriyor

Opening tema sanatçıları ve Japon yayın programı, ulusunu acımasız bir yabancı imparatorluğun istilasından korumak isteyen genç bir paşa hakkında Kotono Kato’nun tarihsel fantastik mangasına dayanan yeni bir TV animesi Shoukoku no Altair için gösterildi.

“Rasen no Yume” (Spiral Dream) başlıklı açılış teması Visual kei rock grubu SID tarafından gerçekleştirilecek.

Shoukoku no Altair için Japon yayın programı da açıklandı. Serisi, aşağıdaki çizelgeye göre MBS (Mainichi Broadcasting System) ve diğer istasyonlarda “Anime-ism” programlama bloğuna katılacaktır:

  • MBS: Her Cuma, 07 Temmuz 2017’den itibaren 26: 25 zaman aralığında.
  • TBS (Tokyo Broadcasting System): Her Cuma, 07 Temmuz 2017’den itibaren 26: 25 zaman aralığında.
  • BS-TBS: Her Cumartesi, 08 Temmuz 2017’den itibaren 24:30 saat diliminde.

Bazı Japon yayın programlarının, sabahın erken programlamasını önceki günün gece programlaması olarak saydığını lütfen unutmayın; bu nedenle, Cuma günü saat 26.25 saatleri, Cumartesi sabahı saat 02: 25’de JST’dir ( vay bee 26 saat de varmış :D) .

Shouko no Altair TV animesi Kazuhiro Furuhashi tarafından yönetiliyor ve MAPPA tarafından animasyon özellikleri bulunuyor. Orijinal Shoukoku no Altair mangası, Kodansha’nın Monthly Shōnen Sirius manga dergisinde seri hale getirildi ve Kodansha tarafından Altair: Savaşların Kaydı başlıklı bir İngilizce dili de yayınlandı. Kodansha hikayeyi şöyle tanımlıyor:

“Kuşaklar boyunca Türkiye Devleti ve Balt-Rhein İmparatorluğu birbirlerine karşı sert bir muhalefet göstermiş, bir gece bir kralın bakanı suikasta kurban gittikten sonra iki ülke potansiyel olarak patlayıcı bir duruma düştü.Türkiye konseyi generalleri olarakMahmut, suikastın ardındaki sapkın gerçeği keşfetmeye başladı: Böylece genç paşanın ülkesi, barış ve adamına olan güvenine karşı savaş başladı! “

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Fairy Tail Mangası 2 Cilt Daha Devam Edecek

Berserk Tanıtım