Ubisoft‘un yapımcılığını yaptığı Tom Clancy serisi, Humble Bundle isimli indirim sitesinin yaptığı yeni bir kampanya ile sınırlı bir süre boyunca piyasa satış fiyatının çok daha altında bir fiyattan satışa sunulacak. Bu sayede korsan oyunculuğa destek vermemek için uğraşan ancak uçuk oyun fiyatları nedeniyle bazen kendisi de korsana başvurmak zorunda kalan oyunculara yardımcı olunmak istenmiş.

Tom-clancy-rainbow-six-siege-2

Ubisoft’un efsane denilebilecek birçok oyun serisinin yanında, aksiyon türünde önde gelen Tom Clancy serisinin de yapımcılığını elinde tutan Ubisoft, oyun piyasasında bu serilerle efsanelere imza atmış bir oyun şirketi olarak görülüyor.

 

Sadece Tom Clancy değil diğer oyun serilerinde de başarılı bir şekilde yeni oyunlarla oyun piyasasını geliştirmeye devam ediyor.

09154aa1-3835-4078-9787-469db2ddad74

 

Humble Bundle sitesinin bu büyük kampanyası sayesinde, artık Tom Clancy serisinin oyunlarına inanılmaz büyük bir indirim avantajıyla sahip olabiliyorsunuz. Humble Bundle, bu aşırı indirimli oyun satışlarının yanı sıra, kazancını hayır kurumlarına bağışlayan sayılı şirketler arasında. Durum böyle olunca bu siteyle anlaşan bazı oyun firmaları da gelirlerin daha fazlasının gitmesi için indirim konusunda siteye bizzat yardımcı olabiliyor.

 

Kampanyaya dahil olan oyunlar; Tom Clancy’s Rainbow Six, Tom Clancy’s Rainbow Six 3 Gold, Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas, Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos  Theory, Tom Clancy’s Ghost Recon ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Multiplayer Beta Bileti. Milyonlarca hayranı olan oyun serisinin satış fiyatları ise şu anda sitede sadece 1 dolar olarak belirlenmiş.

Tom clancy's splinter cell conviction screenshot 6

Eğer bu indirimi kaçırmamak ve biraz da olsa hayır kurumlarına yardımınız dokunsun istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak oyunu satın alma sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Tom Clancy * Humble Bundle

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın