in

Tomori Kusunoki Kılıç Sanatı İçin Bitiş Teması Gerçekleştirdi Online: Alternatif Gun Gale Online Anime – Anime Haber

Tomori Kusunoki, Kılıç Sanatı İçin Bitiş Teması Gerçekleştirdi: Alternative Gun Gale Online Anime – Anime Haber yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.

Spinoff serisi Nisan ayında ilk kez oynuyor

Kılıç Resmi Çevrimiçi fan toplantısı etkinliğinde " SAO ve GGO Yeni Anime ve Özgün Çalışma Aşaması" sunumu, Tomori Kusunoki'nin Keiichi Sigsawa'nın Kılıç Sanatı Online: Alternative Gun Gale Online adlı televizyonunun anime başlığını gerçekleştireceğini açıkladı roman dizisi. Kusunoki, Llenn olarak da dizide yer aldı.

Masayuki Sakoi ( Celestial Method , Prenses Kıyamet , Çilek Paniği! ) Anime'yi Studio 3Hz'de ( Flip Flappers , Princess Principal ) yönetiyor . Yousuke Furoda ( My Hero Academia , Gundam Build Fighters , Mobile Suit Gundam 00 ) seri kompozisyon ve senaryodan sorumlu. Yoshio Kosakai ( Kaos, HEAd , Gereksiz ) baş animasyon direktörü ve ayrıca Kouhaku Kuroboshi'nin orijinal tasarımlarına dayanan karakterleri tasarlıyor.

Anime, Nisan ayında Tokyo MX , BS11 , Tochigi TV , Gunma TV , MBS ve TV Aichi'de galası yapacak.

Yōko Hikasa da dizide Pitohui olarak oynuyor. Kazuyuki Okitsu M, Chinatsu Akasaki de Fukaziroh oynayacak. Llenn ve Pitohui, 8 Şubat'ta Japonya'ya gönderilen ve 23 Şubat'ta Batı'da gönderilecek olan Sword Art Online : Ölümcül Bullet video oyununda oynanabilir karakterler.

Hikaye, 183 santimetre boyunda (6 fit uzunluğunda) üniversite öğrencisi Karen Kohiruimaki'nin yüksekliğinden güvensiz ve gerçek dünyadaki insanlarla uğraşmaktan kötü geldiğini izliyor. 150 santimetreden (5 fit) daha kısa boylu ve pembe giyen avatar Llenn ile Gun Gale Online dünyasına giriyor. Pitohui'nin kahverengi tenli güzel bir kadın oyuncuyla karşılaşır. Ona saldırdılar, ancak bir gün Pitohui, Bullets atletler turnuvasının bir takım Battle Royale varyantı olan "Squad Jam" a katılmalarını baskı altına aldı.

Sigsawa ( Kino's Journey ) 2014'te Kouhaku Kuroboshi'nin illüstrasyonları ile roman serisini başlattı ve Kadokawa 10 Mart'ta altıncı cildi yayınladı.

Sanatçı Tadadi Tamori , 2015 yılında bir manga uyarlaması başlattı ve Kadokawa ikinci cildi 10 Kasım'da yayınladı. Yen Press , hafif romanları ve Tamori'nin manga uyarlamasını yayınlıyor.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-02-17/tomori-kusunoki-performs-ending-theme-for-sword-art-online-alternative-gun-gale-online-anime/127916

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

41 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Real Girl Anime'nin TV reklamında Kururi Tema Şarkıı Anlatılıyor – Anime Haber

Cyberdimension Neptünia: 4 Tanrıça Online Oyun 27 Şubat'ta Buharda Başlatıldı – Anime Haber