#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

The Perfect Insider Gizem Animesi 11 Bölümden Oluşacak!

A16087-1739428598.1401906460Fuji Creative Corporation, The Perfect Insider animesinin toplamda 11 bölümden oluşacağını bildirdi.

Anime Japonya’da Perşembe günü gösterime girdi. Crunchyroll seriyi bazı bölgelerde Japonya’da yayınlandığı gibi yayınlıyor. Sentai Filmworks Kuzey Amerika için kutulu satış haklarını aldı.

Hiroshi Mori’nin Subete ga F ni Naru romanının hikayesi Sohei Sikawa adında Saikawa Araştırma Laboratuvarı üyesi olan bir adamın başından geçiyor. Saikawa laboratuvar üyeleri tarafınca çıkılan bir tatile gider ve ustasının kızı olan Moe Nishinosono ile orada karşılaşır. Nishinosono laboratuvarın bir üyesi olmamasına rağmen tatilde Saikawa’nın grubuna katılır. Saikawa ve Nishinosono bir ceset bulurlar. Bu ikili, cinayet vakasının gizemlerini beraber çözmeye çalışır.

Mamoru Kanbe (Elfen Lied, I”s Pure) animeyi A-1 Pictures (The IDOLM@STER, Persona 4 the Golden Animation) stüdyosunda yönetiyor. Toshiya Ono (Gatchaman Crowds, tsuritama) ise serinin besteciliğini yapmakta. Kenji Kawai (Patlabor, Fate/stay night) müziği bestelerken Inio Asano (Solanin, Nijigahara Holograph) ise karakter çizimlerini yapıyor.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

BattleFront’un Betası Uzatıldı!

Vampire Knight Mangası Aralık Ayında Yeni Bölüm Çıkarıyor!