Terraformars Revenge TV Animesinin Görseli Paylaşıldı

Terraformars TV anime serisinin resmi websitesinde, Perşembe günleri televizyon ekranlarında olacak Terraformars Revenge TV animesinin ilk görseli yayımlandı.

Görseli daha ayrıntılı görmek için:

terraformarsrevenge

Ayrıca, serinin ilk tanıtım videosu Jump Festa’da gösterilecek. Yeni TV anime serisinin prömiyeri ise 2016 yılının Nisan ayında yapılacak.

Ekip ilk sezon olduğundan daha farklı: Michio Fukuda, görevi serinin önceki yönetmeni Hiroshi Hamasaki‘den devralarak yönetmen koltuğuna geçen isim oluyor. Cagetzu Aizawa ve Atsushi Ikariya karakterlerin tasarımlarını üstleniyorlar. Naruhisa Arakawa ise görevi bir önceki besteci Shogo Yasukawa‘dan devralarak serinin ekibine katılıyor.

Serinin bir önceki sezonunda da olduğu gibi, Maganori Shino ana karakterlerin tasarımını yaparken, Satoshi Kimura ise diğer karakterlerin tasarımını üstleniyor.

Ekranlara geri dönen serinin ekip üyeleri ise şöyle:

Yoshimasa Hosoya, Akari Hizamaru‘yu;
Hidenobu Kiuchi, Shōkichi Komachi‘yi;
Shizuka Itou, Michelle K. Davis‘i;
Kaito Ishikawa, Marcos Eringrad Garcia‘yı;
Kenn, Alex Kandori Stewart‘ı;
Daisuke Ono, Keiji Onizuka‘yı;
Chiaki Takahashi, Kanako Sanjō‘yu;
Aki Toyosaki, Yaeko Yanasegawa‘yı;
Unshou Ishizuka, Sylvester Asimov‘u;
Kenji Akabane, Ivan Perepelkina‘yı;
Tetsuo Komura, Liu Yiwu‘yu;
Akira Ishida, Joseph G. Newton‘ı;
Tomokazu Sugita, Ichirō Hiruma‘yı seslendiriyor.

Kenichi Tachibana ve Yū Sasuga orjinal Terraformars mangasını 2011 yılında piyasaya sürmüşlerdi. Manganın 15. cildi, 19 Kasım’da Japonya’dan çıkarken satılan kopyaların sayısı 14 milyona ulaşmış olacak. Kuzey Amerika’da mangayı piyasaya süren Viz Media, hikayeyi şöyle aktarıyor:

“26. yüzyılın sonlarında, Dünyadaki fazla nüfus artışı artık patlama noktasına erişmektedir, insanlık da hayatta kalmak için yeni bir yaşam alanına gereksinim duymaktadır. Mars’ın bir yaşam alanına dönüştürülmesi ise yüzyıllarca sürmüştür; ancak artık bu süreç tamamlanmıştır. İnsanlar tarafından kurulan Mars kolonisi ise insanlık tarihi için çığır açan bir olay haline gelmiştir. Ancak Kırmızı Gezegen’in yüzeyinde, yaşanılabilir bir alan haline dönüştürülürken tamamiyle fark edilmeden oluşan bazı yan etkiler, insanlığa kimsenin hayal bile edemeyeceği  bir korku salmaya başlamıştır.

İnsanlığın Mars’a yollanan ilk insanlı keşif ekibi kaybolduktan sonra, bir ikinci keşif ekibi daha yollanmıştır. Kaşifler Mars’ın atmosferine uyum sağlamış hamamböceklerini yok etmeye hazırlanmaktadırlar. Çünkü bu böcekler, Kırmızı Gezegen’in yüzeyinde açığa çıkan yan etkilerden dolayı mutasyona uğrayarak agresif insansı devlere dönüşmüşlerdir ve tek hedefleri de insanlığı yok etmektir. Fakat, bu keşif ekibindeki herkes onları olduklarından daha insan yapmak için tasarlanmış, ‘Bugs Procedure’ denilen deneysel bir ameliyata maruz kalmışlardır.”

Manganın Annex 1 kısmından adapte edilmiş olan TV anime serisinin ilk 13 bölümünün prömiyeri 2014 yılının Eylül ayında yapılmıştı. Orjinal video animesi ise manganın 10. ve 11. cildi olan Bugs 2‘den uyarlanmış. Annex 1 ise, Bugs 2 kısmından 20 sene sonrasını konu edinmekte.

Ayrıca manga Takashi Miike tarafından yönetilen aksiyon filminin de ilham kaynağı. Filmin senaryosu ise Kazuki Nakashimo’ya ait. Film 20 Nisan’da Japonya’da gösterimde olacak.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

En Güçlü 10 Naruto Karakteri

Windows 95 Görünümlü Ofis Oyunu: Payroll