#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

TBF Yarı Final: BJK 3-2 TT

Beşiktaş, Team Turquality karşısında ilk 25 dakika geriye düşmüş olsa da baron önünde kazandıkları ilk takım savaşı sayesinde ardı ardına kule almaya ve takım savaşı kazanmaya başlayınca durdurulamaz bir hale geldiler ve ilk maçı böylelikle kazanmış oldular. Beşiktaş 5 maçlık seride 1-0 öne geçmiş bulundu.

5 Maçlık serinin 2. Maçın da Team Turquality skoru 1-1 olarak eşitlemeyi başardı. Oyunun başından sonuna kadar üstünlüğünü koruyarak rahat bir maç kazanan Team Turquality de Kalista 12-2 gibi bir skorla ezici üstünlüğe erişti ve 2.maçın yıldızı Rawbin(Jarvan) ve Revanche(Kalista) oldu.

Serinin 3. Maçın da aslında 1. Maç ile aynı senaryoyu izledik, Team Turquality ekibi oyunun başlarında öne geçmesine rağmen Beşiktaş ekibi yaptığı rotasyonlar ile öne geçmeyi başardı ve oyunu biraz daha erken dakikalarda bitirmeyi başararak Beşiktaş durumu 2-1’e getirdi.

Team Turquality 4. Maçta durumu 2-2 ye getirdi ve beraberliği yakalayarak 5 maçlık serinin 5.maçı yani TBF biletini cebine koyacak takımı belirleme maçına kadar geldi. Beşiktaş maçın ilk 15 dakikasın da öndeydi fakat bu sefer Team Turquality doğru rotasyonlar ile maçı çevirdi.

Ve son maçı Beşiktaş kazanarak durumu 3-2 ye getirerek Türkiye Büyük Finaline adını yazdırmayı başardı Beşiktaş ilk defa TBF ye gidecek. Rakibi yarın yani 02.08.2015 tarihinde belli olacak.

Beşiktaş eksik kadroyla çıktı seriye, Nardeus vize problemlerinden dolayı seriye katılamadı ve yerine Honos oynadı fakat Beşiktaş seriyi kazanmayı başardı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

War Thunder – İnceleme

Wildstar – İnceleme