in

Sword Art Online’ın Filmi Mother’s Rosario Bölümünden Sonra Geçecek

Roman yazarı Reki Kawahara projenin ilk anime filminin tümü yeni orjinal hikayesini yazıyor.

Kadokawa’nın Dengeki G’s Comic dergisinin Aralık sayısında Cuma günü açıklanan haberine göre Sword Art Online‘nın anime filmi tümü yeni orjinal hikayenin Mother’s Rosario bölümünden sonra geçecek, ki son bölüm TV anime serisinin ikinci sezonunda gösterilmişti.

Reki Kawahara’nın orjinal roman serisindeki The Mother’s Rosario kısmı serinin 7. kitabından alınıyor. Animenin ikinci sezonunun ikinci yarısı, roman serisinin 8. kitabında yer alan Calibur konusunu da içeriyor; ancak bu kısım The Mother’s Rosario konusundan önce ikinci sezonda yayımlandı.

Kawahara film için yeni bir hikaye yazmakta, Tomohiko Ito daha önceki iki TV anime serisinden ve A-1 Pictures’ta çekilen özel anime programından projeye katılmakta, bu iki ismin yanı sıra Shingo Adachi de karakterleri tasarlamak için TV anime versiyonundan projeye katılanlar arasında.

Kawahara’nın Sword Art Online roman serisi, 2012’de ve 2014’te yayımlanan iki anime serisinin ve aynı zamanda 2013’te Sword Art Online: Extra Edition TV özel programından da etkilenmiş. Proje ayrıca birkaç manga, yan ürünler ve üç video oyununu da içeriyor. Dördüncü bir video oyununa ise 2016’da ulaşılabilecek.

Prison School-Manga ve Live Action Sahne Kıyaslamaları
Gintama "Shogun Suikasti" Arc Başlıyor!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

WhiteDay Playstation VR’ye Çıkıyor

Tüm Zamanların En Yüksek Manga Satışları