#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Sword Art Online 3. Sezon Yeni Haberler

Tokyo’daki Dengeki Bunko Sonbahar Festivali etkinliğindeki Sword Art Online sahne panelinde 3. sezonun Reki Kawahara‘nın Sword Art Online light novel serisinin Alicization arcını konu alacağı açıklandı. 3. sezonun başlığı Sword Art Online: Alicization olacak.

 

Seride Kirito yine Yoshitsugu Matsuoka tarafından, Asuna ise Haruka Tomatsu tarafından seslendirilecek. Alice olarak Ai Kayano ve Eugeo olarak da Nobunaga Shimazaki oynayacak. Alicization arc orijinal light novel serisinde 9. cilt ile 18. cilt arasında yer alıyor. Henüz açıklanmış kesin bir şey yok ama eğer seride bu kadar fazla yer kaplıyorsa sezon 25 bölüm olup öncekilerin aksine tamamı aynı arc’ı içerebilir.

Sword Art Online: Ordinal Scale filminin sonunda “SAO will return” yani “SAO geri dönecek” yazısıyla yeni sezonun çıkacağı zaten belli edilmişti.

Anime serisi 2 televizyon serisi uyarlamasına, 1 özel bölüme ve filme sahip. Yapımcılar ayrıca birden fazla manga serisi, oyun ve sanal gerçeklik gösterisi düzenledi. Aniplex of America animeyi Kuzey Amerika’da yayınladı. Skydance Television romanları temel alan bir live-action çekmeyi planlıyor.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

2 Comments

Leave a Reply

    Bir cevap yazın

    Loading…

    Dies irae Animesinin Yeni Tanıtım Videosu ve Açılış Müziği

    Ordinal Scale Dünya Çapında 4.3 Milyar Yen Hasılat Yaptı