#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Survarium’ da Yeni Güncelleme!

Geçtiğimiz günlerde Survarium oyununa gelen içerik güncellemesi ile birlikte oyuna yeni bir oyun modu eklendi. Çok yeni olan bu güncelleme ile birlikte oyunda birkaç düzenleme yapıldı ve bu düzenlemelerin yanı sıra oyuna yeni bir mod eklendi.

Oyun severlerin severek oynadığı bir fps oyunu olan Survarium; kıyametten sonra olacak olan dünyada geçmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.  Vostock Games’ in geliştirmesi ile birlikte sunulan bu yeni oyun modunda Last Stand şehrinde bütün oyuncular tek başlarına mücadele edecekler. Geliştirici firma, bu oyun modunun şuan için deneme sürecinde olduğunu ve zamanla kuralların daha farklı bir şekilde olabileceğini söylüyor.

Survarium oyununa gelen yeni güncelleme sayesinde hedeflerinize daha hızlı bir şekilde nişan almanız mümkün olmaktadır. Bunların yanı sıra oyundaki animasyonların değişimi, karakterinizin surat özelliklerine ilişkin değişiklikler, önceki silahlardan farklı silah çeşitleri ve değişik bir yetenek ağacı yeni güncelleme içerisinde yer almaktadır.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

CSGO FPS Arttırma

CS:GO FPS Arttırma

Gunz 2 – İnceleme