#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Shingeki No Kyoujin Eren Ve Levi Mücevher Tasarımlarına İlham Verdi

Attack on Titan 2. sezonunda aksesuar markası Material Crown, popüler franchise temelli mücevher yaratmak için işbirliği yapıyor.

İşbirliği iki tür gümüş yüzük içeriyor: bir tanesi Eren, diğeri Levi. Her iki yüzük, Survey Corps kretinden, renkli taşlardan “özgürlüğün kanatları” nı ve her karakterin ismini yüzüğün iç tarafında ingilizce yazılıyor.

Eren’in yüzüğü, yeşil taçlı taşlarla gümüş renkli.

text

Levi’nin yüzüğü ise mavi taçlı taşlarla siyahtır.

şbirliği, Attack on Titan hikayesi temel anahtarına dayanan altın renkli bir kolye de piyasaya sürüyor. Kolye, tuş takımında üç tane beyaz taş var.

Her bir aksesuar, Eren veya Levi’yi gösteren özel bir kutu ve sertifika ile birlikte geliyor.

Attack on titan ürünleri, Premium Bandai web sitesinden ve Material Crown web sitesinden edinilebilir.Yüzükler 11,880 yen (yaklaşık US $ 106) olacak ve kolye 15,120 yen olacak (yaklaşık 134 ABD Doları). Ön siparişler 11 Mayıs’a kadar kabul edilecek ve ürün Ağustos ayında gönderilecek.

Attack On Titan’ın ikinci sezonu şu anda Japonya’da yayın yapılıyor ve Crunchyroll’dan akış yapılabilir. İlk 25 bölümlü anime sezonunda nisan-eylül 2013 arasında yayın yapıldı. Hem Funimation hem de Crunchyroll ilk sezonda Japonya’da yayınlanan akışını gerçekleştirdi. Anime uyarlamasına ilham kaynağı olan manga, baskıda 66 milyondan fazla kopyaya sahip.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

2016 Yılının En İyi 50 TV Animesi

One Piece: Unlimited World Red PS4, Switch Oyununun Promo Videosu Geldi.