#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Seraph of the End 2. Sezonunun Çalışma Ekibi ve Görselleri Açıklandı

fripSide, açılış jeneriği olan “Two souls -toward the truth-“u sunarken Nagi Yanagi ise kapanış jeneriği olan “Orarion”u sunuyor Seraph of the End televizyon animesinin resmi internet sitesinde jeneriği yapacak olan ses sanatçıları ve 10 Ekim’de animenin ikinci sezonunun gala yapacağı ve “Battle in Nagoya” ismini alacağı belirtilirken öbür yandan Çarşamba günü yeni bir görsel paylaşıldı. owarinoseraph01.png   fripSide (A Certain Scientific Railgun, Future Card Buddyfight 100) yeni açılış jeneriği olan “Two souls -toward the truth-“u sergileyecek. Bir başka yandan ise Nagi Yanagi (Bakemonogatari, My Teen Romantic Comedy SNAFU) kapanış müziği olan “Orarion”u bizlere sunacak. Anime 10 Ekim tarihinde 22:00 saatinde Tokyo MX kanalında yayınlanacak.

Aşağıdaki kanallar için de yayın tarihleri verildiği gibidir: TV Aichi, 11 Ekim gece 1:50 MBS, 11 Ekim gece 2:28 AT-X, 11 Ekim sabah 8:30 BS 11, 12 Ekim gece 12:00 TV Asahi CS Channel 1, 19 Ekim gece 1:00 Seraph of the End (Owari no Seraph) animesi Daisuke Furuya, Takaya Kagami ve Yamato Yamamoto’nun Seraph of the End: Vampire Reign mangasının uyarlaması olarak bizlere sunuluyor. Hikaye, bilinmeyen bir virüsün bütün dünyadaki insanları öldürdüğü fakat çocukların ölmediği bir zamanda geçiyor. Bu çocuklar vampirler tarafından esir alınıyorlar. Manga, Yuichiro Hyakuya isminde tüm vampirleri öldürmek için gereken güce sahip olmanın hayalini kuran bir çocuğu konu alıyor. A16357-619838036.1424834945

İlk sezon 4 Nisan tarihinde yayınlandı. Funimation seriyi Japonya’da yayınlandığı gibi yayınladı. Ayrıca Funimation ikinci sezonu da yayınlayacağını bildirdi. Furuya, Yamamoto ve Kagami, karanlık fantezi manga serisini Shueisha’nın Jump Square dergisinde 2012 Sonbaharında yayınladı. Shueisha manganın dokuzuncu toplu sayısını geçtiğimiz Cuma günü yayınladı. Kodansha, Owari no Seraph: Ichinose Guren, 16-sai no Catastrophe (Seraph of the End: Guren Ichinose, Catastrophe at 16) devam kitabının beşinci sayısını 2 Nisan’da yayınladı. Vertical, serinin Kuzey Amerika’daki yayın haklarını satın aldı ve çok yönlü olarak yayınlamayı düşünüyor.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Fairy Tail Animesi Ekim Ayında Yeni Jenerikle Geliyor

Romeo X Juliet – Anime Tanıtım ve İnceleme