#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

SAO’nun Sanal Gerçeklik Oyunu Çıkıyor!!

Bandai Namco Entertainment, Cuma günü Tokyo Game Show‘da Sword Art Online Replication başlıklı yeni bir sanal gerçeklik projesini duyurdu.

http://youtu.be/mv4YqljsIXo


Oyun ilk sezondaki olayları içerecek şekilde Aincrad‘da geçecek. Oyuncular, yanlarında korumak zorunda oldukları Mist isimli ana kız karakterle (Alttaki resimde sağdaki) beraber Aincrad’da sıkışmış isimsiz oyuncular (Alttaki resimde soldaki) olacak. Oyun, Kirito ve Asuna‘yla yan yana savaşabilme özelliği taşıyacak.

Bandai Namco Entertainment, 8 – 10 Aralık arasındaki Tokyo Sky Tree Solamachi‘de düzenlenecek etkinlikte oyunu test etmek için 15 Kasım’a kadar başvuruları kabul ediyor. Seçilen kişiler 16 ile 30 Kasım arasındabir bildirim alacak.

Reki Kawahara‘nın orijinal roman serisi daha önce Sword Art Online: The Beginning isimli sanal gerçeklik gösterisine de ilham vermişti. Ayrıca Bandai Namco, geçen ay Sword Art Online: Fatal Bullet isimli yeni bir konsol oyununu duyurdu. Oyun 2018’in başlarında PS4, Xbox One ve Steam aracılığyla PC üzerinde oynanmaya çıkacak.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Attack on Titan 2 Oyunu Ne Zaman Yayınlanacak?

Gakuen Babysitters Animesi Ocak’ta Çıkıyor!!