#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Rus Model Irina Meirer İnanılmaz Cosplayleri!

Rus Model Irina Meirer İnanılmaz Cosplayleri! , bu seferki yazımız bir foto galeri oldu. Dünyada elbette ünlüler de anime izliyor ve bazıları cosplay bile yapıyor. Bu galeri yazımızda da bu ünlülerden birinin yani Irına Meirer’in cosplay çalışmalarını göreceğiz. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan Rus Model Irina Meirer İnanılmaz Cosplayleri! ‘ni görelim.

Rus Model Irina Meirer İnanılmaz Cosplayleri!

Öncelikle cosplay nedir ona bir bakalım.

Cosplay Nedir?

Cosplay, costume play , yani kostümlü oyun demektir. insanların film, oyun ve anime karakterlerinin görünüşlerine girebilmek adına yaptıkları çalışmalardır. Karakterler gereği bazı cosplayler ucuz olurken bazıları da ateş pahasıdır. Bu cosplay yapan kişilere de cosplayer denir. Bazı mağazalarda bu kıyafetleri, aksesuarları bulabilirsiniz ancak ekstrim kıyafetleri kendiniz yapmanız gerekebilir.

Şimdi gelelim Rus Model Irina Meirer İnanılmaz Cosplayleri ‘ne

 

[unitegallery galeri2]

 

Bu cosplay anime ve oyun çalışmalarının her biri mükemmel değil mi? Ek olarak bu cosplayer ‘in hem rus hemde model olması bizleri bizden aldı. Gözlerimizi dolduran bu rus model cosplayer’e başarılıar diliyor ve devam etmesini diliyoruz. 😀 😀

Türkiye de böyle büyük cosplay etkinlikleri var mı? Bu konuda bilgili olan arkadaşlarımız yorum olarak bizlere ulaştırabilirlerse o konuda da yazılar yazalım.


Rus Model Irina Meirer İnanılmaz Cosplayleri , galerimiz bu kadar dostlar. Böyle galeriler ilginizi çekiyorsa daha fazla paylaşım yapabiliriz. Unutmayın hepsi sizin için

Diğer foto galeri paylaşımlarımız için tıklayınız.

Sağlıcakla ve takipte kalın 😉

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

half life black mesa steam

Half Life: Black Mesa Neredeyse Tamamlandı!

steam'de en çok satılan oyunlar 2018

Steam En Çok Satılan Oyunlar 2018 Listesi Açıklandı!