Square Enix’in seneler sonra oyun dünyasına tekrar kazandırdığı Tomb Raider serisinin ikinci oyunu Rise Of Tomb Raider multiplayer olmayacak.

Rise_of_the_tomb_raider-lara_croft-bow_and_arrow-2880x1620

Square Enix ve Crystal Dynamics birlikteliği ile geliştirilen yeni Tomb Raider oyunu Rise Of Tomb Raider‘dan multiplayer (çoklu oyuncu) özelliğini seven milyonlarca oyuncu için kötü bir haber geldi.

Square Enix ve Crystal Dynamics tarafından verilen karara göre multiplayer seçeneği bu oyunda yer alamayacak. 2013 yılında çıkan Tomb Raider oyunu multiplayer özelliği ile çıkmasına rağmen çok eleştirilmişti. Genel olarak beğenilmemişti. Hikayesi ve multiplayer özelliği olmasına rağmen sizce neden beğenilmedi?

Rise_of_tomb_raider_1

Multiplayer oynarak arkadaşlarınızla veya diğer insanlarla savaşmayı unutun. Bunun yerine hikaye modu ile keyfinize bakın. Acaba 2013 yılında çıkan Tomb Raider oyunu gibi hikayesi akıcı ve heyecanlı olacak mı?

Rise_of_the_tomb_raider_bear-wallpaper-1920x1200

10 Kasım 2015 tarihinde Xbox 360 ve Xbox One konsolları için çıkışını gerçekleştirecek olan Rise Of Tomb RaiderPC ve PlayStation 4 platformları için ise 2016’nın ilk çeyreğinde raflarda yer alacak.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın