#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Re:Zero’nun Yeni OVA’sının Tanıtım Videosu!

Pazar günü olan “MF Bunko J Yaz Okulu Festivali 2017“de Tappei Nagatsuki’nin yazıp Shinichirou Otsuka‘nın çizimlerini yaptığı Re:Zero light novel serisinin yeni OVA’sının çıkacağı duyuruldu. Ayrıca Kadokawa yeni bölüm için bir tanıtım videosu yayınladı.

WHITE FOX, OVA’nın animasyonunu üstlendi. OVA’daki seslendirmenler:

  • Subaru olarak Yuusuke Kobayashi
  • Emilia olarak Rie Takahashi
  • Rem olarak Inori Minase

Animenin resmi internet sitesinde ileri tarihlerde hikaye hakkında daha fazla detay yayınlanacak.

Nagatsuki hikayeye Shousetsuka ni Narou internet sitesinde 2012 yılında başladı ve ve Kadokawa serinin 14. romanını 25 Eylül’de yayınlayacak. Yen Press, light novel serisini İngilizce olarak basıyor, ayrıca Daichi Matsuse‘ye ait ve Re:Zero Ex isimli yan light novel serisini temel alan bir manga uyarlaması da yayınlanıyor.

25 bölümlük Re:Zero kara Hajimaru İsekai Seikatsu anime uyarlaması Nisan 2016’da gösterime çıktı. Crunchyroll animeyi Japon’yada çıkışıyla eşzamanlı olarak yayınladı. Ayrıca animenin 2 kısa yan serisi de yayınlandı.

Light novel serisi, 5pb tarafından yapılan Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu -Death or Kiss video oyunundan esinlendi. 30 Mart’ta oyunlar PlayStation 4 ve Playstation Vita üzerinde çalışır halde yayınlandı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

YAŞAM TAŞI : KRALSIZ ÜLKE BÖLÜM 22

Occultic;Nine Tanıtım ve İnceleme!!