in

Real Girl Anime'nin TV reklamında Kururi Tema Şarkıı Anlatılıyor – Anime Haber

Real Girl Anime'nin TV reklamı Kururi Tema Şarkısını Tanıttı – Anime Haber yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.

12 bölümlük dizi ilk gösterim Nisan'da

Mao Nanami'nin Real Girl ( 3D Kanojo ) manga'sına dayanan televizyon anıtı için resmi web sitesi, cumartesi günü seri yayına başladı. (Not: Resmi web sitesindeki video bölge kilitlidir.)

Anime için resmi Twitter hesabı ayrıca Cumartesi günü, üç kişilik grubun Kururi'nin şovun tema şarkısını "Daiji na Koto" (Önemli Şey) yapacaklarını ortaya çıkardı. Grup şarkıyı özellikle anime için yazdı. Yukarıdaki video şarkıyı önizleme yapıyor.

Anime, Nisan ayında NTV'nin AnichU programlama bloğunda prömiyer yapacak ve 12 bölümle listeleniyor.

Takashi Naoya (Touken Ranbu: Hanamaru) Davlumbazlar Entertainment anime yönlendiriyor (Eğer Onun Bayrak Sonları Drifters, Märchen Mädchen). Deko Akao ( Uçan Cadı , Noragami , Yağmurdan Sonra ) seri kompozisyondan sorumlu. Satomi Kurita ( Hina Logic – Luck & Logic'ten ) karakterleri tasarlamaktadır.

Josei manga, anime ve oyunlarda karşılaştığı sanal kızlardan hoşnut bir lise öğrencisi olan Hikari "Tsuttsun" Tsutsui'yi izliyor. Çok fazla arkadaşı yok ve kendi dünyasında yaşıyor. Bir gün, havuz temizleme görevine takıldığı zaman, oğlanlarla gösterişli ve popüler olan "gerçek kız" Iroha tarafından yaklaşılıyor.

Komik romantik manga, Kodansha'nın Tatlı dergilerinde Temmuz 2011'den Mayıs 2016'ya kadar yayınlandı ve Kodansha 12 derlenmiş ciltte bu diziyi yayınladı. Manga'nın baskıda 1.2 milyon kopya var. Kodansha Comics , manga'yı İngilizce olarak dijital olarak serbest bırakıyor.

Warner Bros.Japan , geçen Temmuz'da manganın canlı aksiyon filmi uyarlamasını da yapacağını duyurdu. Ayami Nakajō ve Hayato Sano sırasıyla Iroha ve Hikari olarak oynuyor. Film, Tsutomu Hanabusa yönetmenliğinde bu sonbaharda açılacak.

Gömülü video için Dennis R'e teşekkürler.

Kaynak: Comic Natalie

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-02-16/real-girl-anime-tv-ad-reveals-kururi-theme-song/127911

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

41 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Kılıç Sanatı Online: Alicization Anime, Alicization Arc'ın tamamını kapsayacak – Anime Haber

Tomori Kusunoki Kılıç Sanatı İçin Bitiş Teması Gerçekleştirdi Online: Alternatif Gun Gale Online Anime – Anime Haber