in

Planetaryacı, CG VR Anime Video İçin Anakaracı Avukatlar Başlattı – Anime Haber

Planetarian, CG VR için Crowdfunding'i Başlattı Anime Video – Anime Haber Yazısı .

Yumemi'nin yıldızlı gökyüzünün açıklaması için 360 derecelik video

Görsel Sanatlar / Key , Planetarian için tam 3D sanal gerçeklik anime videosunu finanse etmek için Cuma günü bir Campfire crowdfunding kampanyası başlattı : Chiisana Hoshi no Yume . Kampanyanın amacı, video üretmek için 10 milyon yen (yaklaşık 89,000 ABD Doları) yükseltmektir.

Başarıyla finanse edilirse, 360 derecelik sanal gerçeklik videosunda net aniden "Yumemi Hoshino'nun yıldızlı gökyüzü açıklaması" sahnesi yer alacak. Mart ayında başlayan anime için özel bir planetaryum projesi üreten D & D Pictures, yeni anime video üretmeye dönüyor. Anime, Yumemi'nin yüz ifadelerini ve hareketlerini oluşturmak için en yeni 3B hareket yakalama teknolojisini kullanacak. ASMIK Ace Perşembe günü anime bir demo video yayınlamaya başladı.

Basın zamanı itibarıyla kampanya 6,764,840 yen (60,000 ABD doları) yükseltti ve proje 18 Ocak'ta sona erecek. Arka plan ödülleri, net dosyalar, Blu-ray Diskler, senaryonun kopyaları, kredileri bitiş, imzalanmış kağıt tahtaları ve rakamları içeriyor. Proje yalnızca Japonya'da ikamet eden destekçileri kabul ediyor. Arka plandan ödüller Nisan ayında gönderilecek.

Planetarian anime projesi, beş bölümlük bir anime planetarian'ı içeriyor : Temmuz 2016'da ilk gösterime giren Chiisana Hoshi no Yume ( gezegensel : Küçük Yıldızın Rüyası) ve planetarian: Hoshi no Hito ( planetarian : Star Person) anime filmi Eylül 2016'da prömiyeri yapıldı. Net anime, ana oyun hikayesini uyarlıyor; film ise daha sonra Kuzuya'ya olanlar hakkında "başka bir hikaye".

Funimation , net anime akışı sağladı ve İngiliz dubuyla.

Görsel Art'ın / Anahtarı (Clannad, Angel Beats! Rewrite) aslen planetarian yayınlandı ~ PlayStation 2 ve PlayStation Portable konsolları için taşıma önce 2004 yılında kişisel bilgisayarlarda Japonya'da küçük bir gezegen ~ "kinetik roman" nin reverie. Hikaye, bir dünya savaşının uzay gelişimine son vermesinden 30 yıl sonra gerçekleşir. "Junk Hunter" olarak da bilinen kahraman, bir robotla tanıştıktan sonra bir planetaryumun projektörünü yenilemeye çalışıyor.

Sekai Project oyunun PC versiyonunu lisansladı ve Steam'de yayınladı. VisualArt ayrıca iOS için İngilizce bir sürüm yayınladı.

Kaynak: Animate Times

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-11-17/planetarian-launches-crowdfunding-for-cg-vr-anime-video/.124166

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

49 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Loading…

Dördüncü Uzay Savaş Gemisi Yamato 2202 Anime Film, Video, Görsel, Daha Çok Döküm Anlattı – Anime Haber

Sumire Uesaka Pop Ekibi Epik Anime'nin Açılış Tema Şarkısını Gerçekleştirdi – Anime Haber