Need For Speed geliştiricisi Ghost Games bu yıl çıkacak olan EA’nın yarış serilerinin gecikeceğini duyurdu. Playstation 4 ve Xbox One versiyonları ile birlikte 3 Kasım’da Kuzey Amerika ve 5 Kasım’da dünya çapında çıkması yerine, Need for Speed “2016 Baharı’nda” çıkacak. Ghost Games’e göre, fazladan zaman “PC için görselliği yükseltmek” adına gerekli.

“Aynı zamanda, konsolda o zamana kadar çıkacak olan içerik güncellemelerini, PC oyuncuları için ilk günden geçerli yapacağız.” diye bir açıklamada bulundular. Stüdyo aynı zamanda açık frame rate uygulamak istediklerini söyledi. “Ghost’ta, en iyi Need for Speed deneyimini yaşatmak için ortak bir tutku olarak birleştik. Ve gelişme sürecinin her adımında topluluğumuz tarafından yönlendirildik. “Konuşmanın bir parçası PC topluluğumuzdan duyulan Need for Speed’de açık frame rate’in sizin için en büyük öncelik olduğunu içeriyor, ve biz tamamen katılıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için, PC yayın tarihini 2016 Bahar’ına almaya karar verdik.

Ghost Games aynı zamanda gelecek haftalarda PS4 ve Xbox One için sunucu altyapısını test etmek ve piyasaya sürmeye hazırlık amaçlı kapalı beta üstlenmeyi planladıklarını duyurdu. Gamescom’da, EA Need For Speed için oyun ve gerçekliğin birbirine nasıl harmanlandığını özetleyen yeni bir trailer yayınladı. Geliştiricisi neden yeni Need for Speed’in İnternet bağlantısı gerektirdiğini açıkladı ve hayranların iyi bir miktarda post-launch DLC’i beklediklerini söyledi. Geliştirici aynı zamanda yukarıda izleyebileceğiniz yeni “oynamanın beş yolu” videosu yayınladı.

Related Posts

Bir cevap yazın