#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

One Punch Man’den Yeni Haberler Var

ONE ve Yuusuke Murata‘nın mangasından uyarlama olan One Punch Man serisinin 2. sezonunda bazı değişiklikler olacağı duyuruldu.

Serinin ilk sezonunu yapan Madhouse stüdyosunun yerine yeni sezonu J.C.Staff stüdyosunun yapacağı duyuruldu. Tabi bu durumda kadroda da bazı değişimler de oldu.

Ses aktörlerinde bir değişim yok. Aynı aktörler aynı karakterleri seslendirecek. Ancak ekibin bir bölümünde önemli değişiklikler oldu.

Önceki sezonun yönetmeni Shingo Natsume‘nin görevini Naruto Shippuuden‘in yönetmeni Chikara Sakurai devraldı. Serinin ses yönetmeni Shoji Hata‘nın yerini de Yoshikazu Iwanami (JoJo’s Bizarre Adventure) alıyor.

Karakter tasarımcısı Chikashi Kubota, animenin müziklerinin bestecisi Makoto Miyazaki ve kompozisyon yazarı Tomohiro Suzuki de dahil olmak üzere ekibin diğer kalanında bir değişim olmadı.

Animenin 2. sezonunun çıkacağı Eylül 2016’da duyurulmuştu. Animenin ilk sezonu Madhouse’un ev sahipliği ve Shingo Natsume’nin yönetmenliğinde 2015 yılında yayınlandı. Murata’nın manga serisi, ONE’ın aynı isimli internet mangasından uyarlandı. Murata’nın mangası halen Shueisha‘nın Tonari no Young Jump isimli ücretsiz internet sitesinde çıkmaya devam ediyor. Shueisha 14. cildi 4 Ağustos’ta yayınladı ve seri Temmuz’dan beri 13 milyon kopya sattı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Kakegurui Tanıtım ve İnceleme!!

YAŞAM TAŞI : KRALSIZ ÜLKE (BÖLÜM:24)