#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

One Piece: Unlimited World Red PS4, Switch Oyununun Promo Videosu Geldi.

Videosu Geldi

Bandai Namco Pazartesi günü One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition, PlayStation 4 ve One Piece’in Nintendo Switch limanı için bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı.

One Piece: Unlimited World Red
Kapak resmi

Bandai Namco Entertainment, 24 Ağustos’ta Japonya’da oyunu yayınlayacak. Oyun, oyun için yayınlanan tüm DLC’yi içerecek ve iki oyuncu için çevrimdışı oynamayı destekleyecektir.

Bandai Namco Entertainment, Kasım 2013’te Japonya’da Nintendo 3DS için, Haziran 2014’te PlayStation Vita ve Wii U’da oyunları yayınladı. Oyun Haziran 2014’te Avrupa’da ve Temmuz 2014’te Kuzey Amerika’da dört platformun tamamında gönderildi.

Oyun, dört oyuncuya kadar oynamaya izin veriyor ve oyuncular, One Piece dünyasını arkadaşlarıyla keşfedebiliyorlar. Oyuncular manganın ve anime’nin tanıdık karakterlerinin çoğuyla farklı görevlerde bulunabilir ve düşmanlarla savaşabilir. Oyun ayrıca oyuncuların balık tutmalarını, hataları yakalamalarını, hazine avlamalarını ve karakterlerini geliştirip eğitmelerini sağlıyor. Oyunda orijinal karakter Red (Masachika Ichimura tarafından seslendiriliyor), korsan kral olmayı hedefleyen oyunun düşmanı bulunuyor. Yolunda duran Hasır Şapkası Korsanları ve Pat (TARAKO) adlı yeni bir rakun karakteri var.

Ganbarion “multi (çoklu)-action (aksiyon)-macera (macera)” başlığını geliştirdi. Oyun, Red, Pat ve Yadoya (Rumi Hiiragi) gibi serinin yaratıcısı Eiichiro Oda tarafından tasarlanan orijinal karakterler içeriyor.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Shingeki No Kyoujin Eren Ve Levi Mücevher Tasarımlarına İlham Verdi

Fairy Tail Mangası 2 Cilt Daha Devam Edecek