#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Monster Hunter Stories Animesi David Production Tarafından Yapılacak

 

screen-shot-2015-09-21-at-6.39.25-pm.pngFuji TV başkanı Chihiro Kameyama 30 Eylül’de yapılan bir röportajda David Production (JoJo’s Bizarre Adventure, The Book of Bantorra, Hyperdimension Neptunia) şirketinin yeni çıkacak Monster Hunter Stories isimli anime serisinin animasyonlarını yapacağını söyledi.

Fuji TV, David Production’ı 2014 Ağustos’unda alt şirket bünyesine kattı. Kameyama ile yapılan röportajda David Production’ın Fuji TV için bir anime bölümü haline gelmeye başladığı belirtildi. Şirket, anime üzerinde düzenli olarak çalışacak ve şirketi de tanıtmayı düşünüyorlar.

Monster Hunter Stories animesi CAPCOM’un Monster Hunter oyun serisinden esinlenilen ilk anime. Aynı zamanda Nintendo 3DS için aynı isimde rol-yapma oyunu da çıkacak. Oyunda monster riders isimli canavar binicilerini keşfediyorsunuz. Bu canavar binicileri normal canavar avcılarından farklı olarak canavarlar ile aralarında derin bağlantılara sahipler.

Anime Fuji TV’de 2016 yılında yayına girecek. Fuji TV anime için sabah saatlerinde yayın zamanı ayıracak. 10 Yıldan beri One Piece için Pazar sabahları 9:30’a zaman ayırmasının dışında böyle bir şey yapmamıştı. One Piece 1 Ekim 2006’da yayınlanmaya başladı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Overwatch’un Betası Yayınlandı

Çocuklarınıza İzletmek İsteyeceğiniz 20 Anime