#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Mobil Uygulama ve Oyun Kılavuzu: Dostindir

Akıllı telefon ve bilgisayar kullanıcıları genellikle birçok şey indirmektedir. Bunlardan bazıları mobil uygulamalar, mobil oyunlar olurken bazıları da masaüstü programları ve driverler olabilmektedir. Bunlar gibi birçok indirme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dostindir sitesi içerisinde her içeriği bulabilirsiniz ve kolaylıkla indirebilirsiniz.

Site içerisinde Windows, Android, IOS gibi işletim sistemleri için geçerli olan uygulamaları ve oyunları bulabilirsiniz. Bunların dışında istediğiniz güvenlik programları, sohbet programları, online uygulamalar, ekran koruyucular, sürücüler, driverlar, online oyunlar, müzikler, videolar ve masaüstü programlarını dostindir sitesi içerisinden indirebilirsiniz. Ayrıca site içerisinde bulunan en çok indirilenler kısmından Windows, Android, IOS ve Symbian işletim sistemlerinde en çok indirilen uygulamaları bulabilirsiniz. Seçtiğiniz bir uygulamanın ne olduğunu, ne işe yaradığını, kullanıcı yorumlarını ve kullanıcı puanlarını kolaylıkla görebilirsiniz. Böylelikle uygulamaların ne derece iyi olduğunu ve kullanıcıların memnuniyetini öğrenmiş olursunuz. Dostindir sitesi ile birlikte aradığınız ama bulamadığınız her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve indirebilirsiniz. Ayrıca site içerisinde oldukça değişik ekran koruyucuları bulabilirsiniz ve bilgisayar ekranlarınıza renk katabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiklerimizin yanı sıra dostindir sitesi içerisinde bulunan program ekle kategorisinden kendi programınızı tanıtabilirsiniz ve sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem sitenin içeriği genişlemekte olup hemde kendi programlarınızın kullanıcı kitlelerine rahatlıkla ulaşmasını sağlamış olursunuz. Eğer sizlerinde bir indirme ihtiyacı varsa ve bunu güvenli olan bir site aracılığı ile yapmak istiyorsanız sizin için en iyi seçim dostindir sitesi olacaktır.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

2 Comments

Leave a Reply

    Bir cevap yazın

    Loading…

    SWORD ART ONLİNE – Genel İnceleme

    One Piece 757. Bölüm İncelemesi