#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Mob Psycho 100 ün Live Action u geliyor.

Netflix ve TV Tokyo ortaklığında ONE’ın mangası Mob Psycho 100‘ün live-action’ı geliyor. TV Tokyo Salı günü yaptığı açıklamada Mob Psycho 100 animesinin live action uyarlamasının Ocak ayında galasının yapılacağını duyurdu. Filmde ana karakter Mob’u Tatsuomi Hamada oynayacak.

TV Tokyo seriyi her Perşembe yani muhtemelen Cuma sabahı 1:00 – 1:30 saatleri arasında yayınlayacak. Live-action’ın yönetmenliğini Koichi Sakamoto yapacak. Fuminori Kobayashi yapımcı olarak görev alacak.

Manganın daha önce anime uyarlamasını yapan stüdyo BONES, serinin geçen hafta yayınlanan 15. derleme kitabında (sağdaki resim) daha sonra yeni bilgiler açıklanacağını duyurdu. Serinin yazarı ONE, 2012 yılında Ura Sunday’de daha sonra 2014 yılında Shogakukan’ın MangaOne uygulamasında Mob Psycho 100‘ü yayınladı. Manganın 14. cildi 19 Mart’ta çıkmıştı.

Mob Psycho 100’ün anime uyarlaması 2016’da yayınlanmaya başlamıştı.

Serinin konusu şöyle ;

İnsanlar göremedikleri şeylerden korkarlar ve ellerinden bir şey gelmez. Bu sebeple ruhlar ve hayaletler musallat oldukların da insanlar korkar ve hayatları zindan olur. Ve bu insanlar korkularını yenmek için yardımcıya ihtiyaç duyarlar. İşte bu kişiler “Esper” adı verilen psişik güçlere sahip kişilerdir. “Esperlik” zamanla bir iş kolu olmuştur.Doğuştan Esper olan Kageyama Shigeo adlı genç, daha çok küçük yaşlarda kaşıkları bükebiliyor ve cisimleri zihni ile havaya kaldırabiliyordu. Ancak Shigeo bu güçlere ilgisi neredeyse hiç yoktur(İlerleyen bölümlerde cevabı var). Süper güçlerin sıradan olduğunu düşünmektedir ve onları kullanmaktan çekinir. Ancak ustası olarak gördüğü “Arakata Reigen” (aslında bir dolandırıcı) yardımcı olmak amacıyla Esperlik ajansında çalışmaya başlar. Ve hikayemiz burada başlar…

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

2018’de Netflix’ten 30 Yeni Anime Geliyor!!

One Piece 430 Milyon Kopya Sattı