MineCraft Rehberi

Minecraft Mod Rehberi Superheroes Modu # 16

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir çok sunucuda kullanılmaya başlayan ve hızlıca popülaritesi artan bir modu tanıtmak istiyorum.

Bu mod nedir ne işe yarar?: Uzun zamandır aslında hayallerini kurduğumuz süper kahraman özelliklerini kendimize eklememizi sağlayan elbiseler yapmamızı sağlıyor.

Peki oyuna neler ekler?: 28 tane iyi kahraman elbisesi yanında 5 tane de kötü kahraman yaratmamızı sağlıyor.

Oyundaki yaratıkların kötü kahramanlar ile değişmesi ile birlikte gelen 2 tanede boyut oluşturulmuş bu boyutlardan 1. si WAKANDA wakanda kara panter olarak da bildiğiniz süper kahramanın Afrika’da ki toprakları. Bu topraklarda kara panterin de sahip olduğu hazinenin meşru nedeni olan Vibranium burada bulunuyor bu topraklara gelmek içinse tek yapmanız gereken savannaya gidip yere sağ tıklamak dikkatli olun bazen yerin altında teleportlanacağınız için toprakta boğulabilirsiniz o yüzden yüksek yerlerde tıklamaya dikkat edin! 

2. Boyut olan Mars sadece 7 tane karakterimize açılmış bulunmakta bunun sebebi ise mars da az oksijen olması ve atmosferik basınç olarak not edilmiş. Bu durumlara karşı koyan karakterlerimiz ise;

-Superman , – Martian Manhunter , -Wonder Woman , – Thor , – Vision , – Ultron Prime , – Ultimate Ultron 

Bu boyutumuzun özelliği ise marsda bulunan özel element olan Mars Rock ve Martian Rellic(Martian Manhunter yapmaya yarayan element)

Bu mod ile başlarda yapmamız gereken 6 tane alet var bunlar;

  1. Hero Maker: Hero Maker bize ilk başta yapacağımız kahraman elbiselerinin yapımında kullanılıyor.
  2. Villian Maker: Villian Maker ise oyundaki kötü karakterleri yapmamıza yarayan aletimizdir.
  3. Gamma Containment Unit: Gamma ile de aklınıza gelebileceği gibi bu makine Hulk’ımızın yapımını sağlıyor.
  4. Batcomputer: Yıllardır Batcave in tozunu toprağını içine çekmiş olan bu makinemiz Batman’in ve Robin ve NightWing in geliştirilmiş elbiselerini ve logolarını yapmamıza yarıyor. Fakat bu ailedeki bireyler gibi giyinmeyenler bu makineye erişim sağlayamıyor.
  5. Stark Workbench: Büyük şirketlerin büyük makinesi olarak da adlandırabileceğimiz bu alet Iron Man’in tam olarak 20 tane farklı zırhını üretebiliyor.
  6. Microscope: Mikroskop bazı kahramanlarımızın elbiselerini yapmakta kullandığımız malzemeleri yapmamızı sağlıyor (Genelde küçülme özelliği olan kahramanlar için).

Tarifler için: http://tihyogames.wix.com/superheroes#!crafting/c21nl

Kahraman özellikleri için: http://tihyogames.wix.com/superheroes#!powers–abilities/cmya

Mod’un sitesi: http://tihyogames.wix.com/superheroes

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın