#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Masashi Kishimoto’dan Naruto’nun Ölümü Hakkında Açıklama !!

Masashi Kishimoto‘dan Naruto‘nun ölümü hakkında ilk açıklama geldi. Naruto mangası ve animesi bitti. Naruto, oğlu Boruto‘nun spin-off serisinde etrafta takılıyor artık fakat yaratıcısı Masashi Kishimoto her yerde bulunan Naruto karakterinin ölmesini dert etmeyecek gibi duruyor. Kishimoto, Boruto mangasını veya animesini kendisi yapmıyor ama belli ki ikisi hakkında da söyleyecek şeyleri var.

Geçenlerde yapılan Shonen Jump röportajında spin-off‘un geleceği hakkında konuşan Kishimoto:

“Boruto’nun Naruto’ya bağlı olmamasının sorun olmayacağını düşünüyorum. Zaman diliminin farklı olduğunu ve bazı ana elementlerin karıştırıldığını düşünürsek sanırım özgür bir biçimde olmasını isterdim. Çünkü o, Naruto. Boruto’nun içerisinde her zaman ölü olan bir karakter olarak etrafta görülmesi benim açımdan uygun.”

sözlerini kullandı.

Aklınızda bulunması gereken bazı şeyler var. İlk olarak, ortalıkta Naruto‘nun öleceğine dair söylentiler dolaşıyordu. Kishimoto bunu açık bir biçimde söylemiyor. Daha da fazlası, asıl röportajda Naruto isminin yanında parantez içinde nijuukagikakko yazıyor. Bu, Japoncada ikili alıntı anlamına geliyor. Kısacası italik bir şekilde yazılmış ve tüm seriye referans veriyor. Japonya‘da insanlar bu alıntının ölecek olanın Boruto‘daki Naruto karakteri değil de genel olarak tamamıyla Naruto olacağını düşünüyorlar.

Devam edecek olursak son olarak Kishimoto ayrıca :

 ” Karakter rastgele bir mermi ile veya bir patlamada ölürse biraz sorun olur. “

ibaresini ekledi.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

Loading…

Oyun Tanıtımı: EXO ONE

AnimeJapan 2017’deki My Hero Academia Eseri!