#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Made in Abyss’in İkinci Sezonundan Yeni Teaser

Akihito Tsukushi’nin Made in Abyss mangasının anime uyarlamasını beğenenlerden biriysen, bu haber seni ilgilendiriyor demektir. 26 Kasım’da Tokyo’nun Kongre Meydanı olan Nihonbashı kongre merkezinde gerçekleşen Abyss Resital etkinliğinde ikinci bir sezon için çalışmalara devam edildiği belirtildi.

Şuan için çok detaylı bilgi yok, ancak büyük olasılıkla anime stüdyosu Kinema Citrus’dan seslendirme ekibi ve diğer personellerin devam etmesi bekleniyor.  Bu arada, iştahınızı artıracağımız kısa bir tanıtımımız var, bu nedenle ilk sezonun tamamını zaten izlediyseniz buyurun aşağıdaki videoya;

İlk sezonu izlemeyenler için animenin konusu şöyle;

Dünyada “Abyss” adı verilen  muazzam bir çukur ve mağara sistemi vardır. Bu yer dünyadaki tek keşfedilmemiş yerdir. Garip ve harika yaratıklar derinliklerinde bulunur ve günümüz insanlarının yapamayacakları değerli kalıntılarla doludur. Abyss gizemleri insanları büyüler ve keşfetmek için yola koyulurlar. Çukura giren maceracılar “Cave Raiders” olarak bilinir. Rico adlı küçük  yetim bir kız Abyss’in kenarındaki Ōsu kasabasında yaşıyor. Onun rüyası, annesi gibi bir Cave Rider olmak ve mağara sisteminin gizemlerini çözmek. Bir gün, Rico mağaraları keşfe başlar ve bir insanın çocuğunu andıran bir robot keşfeder.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Bu Animelerin İsmini Biliyor Musun Testi? ( Kolay )

2. Code Geass Filminin Teaser’ı Yayınlandı