Burcu Esmersoyun da sunuculuk yaptığı TBF karşılaşmasının galibi Dark Passage oldu.

TBF nin 5 maçlık serinin 1. Maçında Beşiktaş E-Spor Kulubü kar topu efekti yakalamayı başardı ilk dakikalarda fakat Dark Passage çok iyi karşılık verdi ve kıran kırana süren bir maç izledik. Oyunun son dakikalarına kadar bir Beşiktaş bir Dark Passage öne geçti, fakat Dark passage son dakikalar da yaptığı çok güzel rotasyonlar ile Beşiktaş karşısında galibiyete ulaştı. Ve durumu 1-0’a getiren takım Dark Passage oldu.

Serinin 2. Maçında Dark Passage çok az hata yaparak maçı çok rahat kazanmayı başardı. Aşağı koridorda gerçekleşen takım savaşında 3 skor alan Dark Passage oyunu kar topu efektine bağladı ve resmen kar topu efektini çığa dönüştürdü, yaptığı global görevler ile Beşiktaş’a nefes aldırmayıp durumu 2-0’a getirdi.

Serinin 3. Maçında sonunda Beşiktaş E-Spor Kulubü ilk galibiyetini aldı ve durumu 2-1’e getirdi. Beşiktaş oyunun başında diğer maçlardaki gibi geriye düştü fakat Beşiktaş biz daha ölmedik dedi ve çok doğru hamleler ile maçı kazanarak seriye tutundu.

DP 3-1 BJK, serinin 4.maçında durumu 3-1’e getirerek Türkiye Büyük Finali şampiyonu olan Dark Passage yine ortaya çok güzel bir oyun koydu ve rahat bir maç aldılar diyebiliriz.

 

Ayrıca;

“Turnuvanın en değerli oyuncusu”

Orta Koridor, Koray “Naru” Bıçak

En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu” kategorisinde yarışan oyuncular arasından çıkan oyuncu ise,  Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu oldu.

Yaz Mevsimi En İyi Oyuncuları”, izleyici oylarıyla belli oldu. Sırasıyla şu şekilde:

Üst Koridor, Berke “Thaldrin” Demir

Ormancı, Atakan ” Crystal Meth ” Aydın

Orta Koridor, Koray “Naru” Bıçak

Saldırı Gücü Taşıyıcısı, Tomáš “nardeus” Maršálek

Destek, Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu

 

Related Posts

Bir cevap yazın