in

LDK'nın Ayu Watanabe, Şubat'ta Yeni Erkek Yaşam Manga'yı Başlattı – Anime Haber

LDK Ayu Watanabe, Şubat'ta Yeni Erkek Yaşam Manga'sını Başlattı – Anime Haber Yazısı.

Yaşam değişimi toplantısı düzenleyen 2 öğrenci üzerinde Manga merkezleri

Kodansha'nın Bessatsu Friend dergisinin Şubat sayısında Cuma günü Ayu Watanabe'nin ( LDK ) derginin 13 Şubat tarihli bir sonraki sayısında Men's Life başlıklı yeni bir manga başlatacağını açıkladı. Manga'nın üç renkli sayfası olacak ve dergi ön kapak. Birinci bölüm 100 sayfalık olacak.

Hikayenin dergisinin teaserında "Mio'nun yaşamı, bir yaş büyük bir üst sınıf adamı Rin ile karşılaşma nedeniyle büyük bir şekilde değişti ve …!" Diye okuyor.

Watanabe 2009'da Bessatsu Friend'de LDK mangasını başlattı ve geçen Ağustos ayında sona erdi. Kodansha , manga'nın 24. sayısını ve nihai derlenmiş kitap sayısını geçen Ekim'de yayınladı. Kodansha Comics , manga'yı Kuzey Amerika'da yayınlıyor ve geçen Kasım ayında 11. cildi yayınladı.

Manga , Aoy ve Kento Yamazaki ( Kyō, Koi wo Hajimemasu ) gibi Nisan 2014'te açılan sevgi ilgisi Shūsei olarak Ayame Gōriki'nin ( Black Butler , Gatchaman , Mirai Nikki – Another: World ) oynadığı canlı aksiyon filmine ilham kaynağı oldu.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-01-13/ldk-ayu-watanabe-launches-new-men-life-manga-in-february/126341

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

50 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

En İyi FPS Oyunları TOP 10

Spiral Artist'in Otherside Pikniği Manga, 10 Şubat'ta Başladı – Anime Haber