#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Kyoto Animation’dan Myriad Colors Phantom World Animesi Ekibinde Sumire Uesaka Yer Alıyor

Haruhi/Chunibyo’dan Tatsuya Ishihara, animede karakter dizaynlarının yönetimini, Chunibyo’dan tanıdığımız Kazumi Ikeda ile paylaşıyor.

maiKyoto Animation’un Soichiro Hatano’s Myriad Colors Phantom World (Musaigen no Phantom World) isimli romanı için resmi web sitesi Cuma günü açıldı. Web sitesinde söylenene göre Sumire Uesaka, Mai Kawakami karakterine ses verecek. Sitede söylenen bir başka şey ise Love, Euphonium gibi serilerden tanıdığımız Tatsuya Ishihara’nın ismini projenin başında, yönetmen koltuğunda göreceğiz. Projede yer alan bir başka isim ise Clannad, Kanon gibi animelerdeki muhteşem karakter dizaynları ile tanıdığımız Kazumi Ikeda. Bu ikili daha önce beraber çalıştıkları için bize sağlam bir proje çıkaracaklarını düşünüyorum.

Ishihara, Ikeda ve Uesaka üçlüsü, ses aktrisi olan Minoru Shiraishi (Sunucu olarak) ile birlikte 31 Ekim tarihinde bir sahne etkinliğinde boy gösterecekler. Sahne etkinliği, “Watashi-tachi wa, Ima!!” — Kyoto Animation ve Animation DO tarafından yapılan, ikinci fanlara teşekkür etkinliği — etkinliğinin bir parçası olacak.

Orijinal romandaki hikaye gelecekte yakın bir zamanda, insan hayal gücünün oluşturduğu bir dünyada geçiyor. İnsanların hayalet veya canavar dediği yaratıklar ortaya çıkıyor ve bunlara “Phantomlar” ismi veriliyor. Ana karakter Haruhiko Ichijo, Hosea Akademisi’nde üst sınıflarından olan Mai Kawakami, Izumi Reina ve Koito Minase ile birlikte ilk yılını yaşamaktadır. Karakterlere biraz değinecek olursak Mai Kawakami, Phantomlar ile savaşmak için Beş Elementin Ruhu gücünü kullanmaktadır. Bunun yanında Izumi Reina, Phantom Yiyici gücünü kullanarak savaşırken Koito Minase ise Phantomlar ile hiçbir özel gücü olmadan savaşmaktadır. Bu dörtlü, kaçınılmaz olay yaşanıp, onları bu dünyanın gerçeklerine götürmeden önce lisenin inişli çıkışlı yaşamını tecrübe edeceklerdir.

hqdefault

Hatano, Kyoto Animation’un 2013 Aralık ayında roman baskısının çıkarılmasında yazarlık rolünü üstlendi. Çizimlerin ardındaki isim ise Shirabi. Kitap, dördüncü Kyoto Animation Ödüllerinde şeref ödülü kazanarak sevenlerini mutlu etti.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Wild Card Heyecanında İkinci Gün

Bir Ghibli Klasiği Daha Beyaz Perdeyle Buluşuyor