#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Knight’s & Magic Tanıtım Videosu, Oyuncular ve Kadro!!

Hisago Amazake-no’nun kaleme aldığı Knight’s & Magic’in adlı light novel serisinin anime uyarlamasının tanıtım videosu Çarşamba günü resmi internet sitesi aracılığı ile yayınlandı. Video aynı zamanda başrol  oyuncularını, kadroyu ve yaz prömiyerini içeriyor.

 

Başrol Oyuncuları:

Ernesti “Eru” Echevarria ( Rie Takahashi),  önceki hayatında yetenekli bir programcı olan Ernesti şu an fantastik bir dünyada reenkarne olmuş durumda. Eru bir meka oaku kullanıyor ve kendisini ideal bir Silhouette şövalyesi yapmak için aşırı çaba harcıyor.

 

 

Adeltroot “Adi” Alter(Ayaka Ohashi ), Eru’nun çoçukluk arkadaşıdır. Sevimli şeylere karşı zaafı olan bir karakterdir ve her zaman bir oyuncak pelüş hayvanmış gibi Eruya sarılır. Aynı zamanda Kidd’in ikiz kardeşidir.

 

Akidd “Kid” Alter(Shinsuke Sugawara), Eru’nun çocukluk arkadaşıdır. Kidd çocukken Eru’dan sihir öğrenmişti ve o zamandan gücünü ve savaş yeteneğini geliştirmiştir. Aynı zamanda Adinin ikiz kardeşidir.

 

Yusuke Yamamoto (Welcome to the NHKWalkure Romanze) Studio 8Bit’de animenin yönetmeni olarak görev alacak. Seri senaryo sorumlusu olarak Yokote’yi (ShirobakoReLIFE) göreceğiz. Kenichiro Katsura (Macross 7NAKAIMO – My Little Sister Is Among Them!) karakter tasarımından ve Kurogin  meka tasarımlardan sorumlu olacak.  Masato Kōda (Maria the Virgin WitchKonoSuba – God’s blessing on this wonderful world!!) serinin müziklerinden sorumlu kişi olarak karşımıza çıkacak.

Hikayede, Japon bir meka otaku araba kazası sonunda ölür ve ruhu başka bir dünyada Ernesti Echevarria olarak reenkarne olur. Eru önceki hayatından hatıralarını ve ilgi alanlarını unutmamıştır. Eru önceki dünyasında gerçekten var olan büyük bir insancıl silah olan Silhouette Knight‘un pilotu olmayı hedeflemektedir.  

 

 

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Teknoloji Dünyası’nda ve Sanal Dünya’da Son Hız

Himouto Umaru-Chan İnceleme