#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Kimi no Suizou wo Tabetai Anime Filmi Oluyor!

Kimi no Suizō o Tabetai Gets Anime Film In 2018!

Yoru Sumino‘nun Kimi no Suizou o Tabetai (Pankreasını Yemek İstiyorum) light novel’ının anime film uyarlaması için 2018’de Japonya’da vizyona girmesi kararlaştırıldı. Yapımcı ekibi film için bir internet sitesi açtı ve bir tanıtım videosu yayınladı.

Kimi no Suizō o Tabetai Gets Anime Film In 2018!

Roman hikayeyi bilinmeyen bir lise öğrencisinin gözünden anlatıyor. Bu kişi bir gün kendini hastanede buluyor ve sınıf arkadaşı Sakura Yamauchi’nin günlüğünü buluyor. Günlüğü okuyor ve Sakura‘nın bir pankreas hastalığına sahip olduğunu öğreniyor. Sakura “kahraman” ve ailesi dışında kimsenin durumunu bilmediğini açıklar. Günlüğü okuyan kişi, Sakura‘ya onun durumunu bir sır olarak saklayacağına dair söz verir. Çok farklı kişiliklere sahip olmalarına rağmen bu kişi hayatının son birkaç ayında daima Sakura‘nın yanında kalır.

Kimi no Suizō o Tabetai Gets Anime Film In 2018!

Sakura‘nın ölümünde 12 yıl sonra, “kahraman” bir lise öğretmeni olur. Öğrencilerle konuşurken aniden Sakura’yı hatırlar. O esnada Sakura‘nın arkadaşı Kyoko evlenmek üzeredir. Beraberce Sakura‘yla geçirdikleri günleri anarlar.

Seslendirmen kadrosu aşağıdaki gibi:

  • Kahraman olarak Kitamura Takumi
  • Kahraman olarak Oguri Shun
  • Sakura olarak Hamabe Minami
  • Kyoko olarak Kitagawa Keiko

Kimi no Suizō o Tabetai Gets Anime Film In 2018!

Roman 28 Temmuz’da Japonya’da bir live-action filmine uyarlandı. Ayrıca Idumi Kirihara tarafından çizilen bir manga uyarlaması var.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Death Note Live-Action Filmi İncelemesi!!

Yamada-kun to 7-nin no Majo: Anime Özeti