in

Kılıç Sanatı Online: Alicization Anime, Alicization Arc'ın tamamını kapsayacak – Anime Haber

Kılıç Art Online: Alicization Anime, Alicization Arc'ın tamamını kapsamaktadır – Anime .


Hafif roman editörü ve Kılıç Art Online için bir anime üreticisi olan Kazuma Miki , Cumartesi günü düzenlenecek bir Kılıç Resmi Çevrimiçi fan toplantısı olayında bir " SAO ve GGO Yeni Anime ve Orijinal Çalışma Aşaması" sunumunda şu yaklaşan Kılıç Sanatı Online : Alicization anime Reki Kawahara'nın Kılıç Resmi Online hafif roman serisinden Alicization yayının tamamını kapsayacak. Miki, yeni anime uzunluğu ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi.

Dizide yine Yoshitsugu Matsuoka , Kirito ve Haruki Tomatsu Asuna olarak canlandırılıyor. Ai Kayano , Alice'i oynayacak ve Nobunaga Shimazaki Eugeo oynayacak. Alicization yay orijinal roman serisinin 9-18 arası ciltlerindedir.

Anime dizisinde iki televizyon anime uyarlaması, bir anime özel ve son filmi var. Franchise, ayrıca, çok sayıda manga serisine, oyunlara ve Japonya'daki bir sanal gerçekliğe ilham vermiştir. Aniplex of America , anime'yi Kuzey Amerika'da piyasaya sürdü . Skydance Television, romanlara dayanılarak Netflix'te canlı aksiyon dizisi planlıyor.

Şubat 2017'de Japonya'da açılan Kılıç Resmi Online: Ordinal Ölçekli anime filmi, " SAO'nun geri döneceğini" söyledi.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2018-02-16/sword-art-online-alicization-anime-to-cover-entire-alicization-arc/127914

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

41 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Tubi TV Sola Akıyor, Angel Kutsal Alanı Anime – Anime Haber

Real Girl Anime'nin TV reklamında Kururi Tema Şarkıı Anlatılıyor – Anime Haber