#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Kakegurui Compulsive Gambler Serisi Temmuz Ayında Yayınlanmaya Başlıyor !!

Bu yılki AnimeJapan 2017 etkinliğinde Homura Kawamoto ve Tōru Naomura’nın Kakegurui – Compulsive Gambler adlı mangasının anime uyarlamasının yapılacağı ve Temmuz ayında yayınlanmaya başlayacağı açıklandı. Ayrıca animenin 12 bölünden oluşacağıda açıklandı.

Seride Yumeko Jabami karakterini Saori Hayami , Meari Saotome karaterini Minami Tanaka ve Ryōta Suzui karakterini Tatsuya Tokutake seslendirecek.

Yen Press seriyi şu şekilde açıklıyor:

Hyakkaou Özel Okulu çok tuhaf bir müfredatı olan ayrıcaklıklı bir kurumdur. Sizinde bildiğiniz gibi çok zengin birinin kızı veya oğlu olduğunuzda ihtiyacınız olan şey atletik bir vücut ya da kendinizi geliştirmeye yarayan kitaplar değildir. Size gereken tek şey rakibinizi anlamak ve kâğıt dağıtma sanatıdır. Bu yetenekleri garip bir müfredatla öğrenmekten daha iyi bir yol var mıdır? Hyakkaou Özel Akademisinde kazananlar krallar gibi yaşarken, kaybedenlerin canına okunur. Fakat Yumeko Jabami, Hyakkaou okuluna geldiği zaman bu çocuklara kaybetmenin ne demek olduğunu öğretecek.

Yuichiro Hayashi (Garo the Animation, PES: Peace Eco Smile) serinin yöentmen koltuğunda oturacak. Yasuko Kobayashi (Attack on Titan, Garo the Animation, JoJo’s Bizarre Adventure, Shakugan no Shana) serinin senaryosundan ve Manabu Akita (JoJo’s Bizarre Adventure ) ise karakrter tasarımından sorumlu olacaklar.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Efsane Anime Sözleri !!

Gerçek Hayattan Esinlenilmiş 10 Anime Karakteri!