in

Kabuktaki Canlı Aksiyon Hayatı Akademi'nin Görsel Efekt Kategorisi için Kısa Liste – Anime Haber

Canlı Aksiyon Ghost in Shell Film Akademi Görsel Efekt Kategorileri için Kısa Liste. – Anime Haber .

Film, daha önce Üstün Renk Sınıflaması için HPA Ödülünü kazandı

Sinema Sanatları ve Bilim Akademisi, listesinin Pazartesi günü 90. Akademi Ödülleri için Görsel Efekt kategorisi için 20 kısa listeye alınmış filmini açıkladı. Listede Paramount Pictures'ın canlandırma Ghost in the Shell filmi yer alıyor. Akademi, 23 Ocak'ta adayları açıklayacak ve ödüller 4 Mart'ta yapılacak.

Film 31 Mart'ta ABD'de açıldı ve Birleşik Devletler'deki ilk haftasonunda 18.676.033 ABD doları kazandı. Filmin toplam brüt ABD'de 40.563.557 ABD doları, tahmini küresel toplam US $ 169.801.921'dir.

Film, Kasım ayında uzun metrajlı filmler için Üstün Renk Derecelendirmesi için Hollywood Profesyonel Birliği Ödülü aldı. Film aynı zamanda Sinema Filmleri için Olağanüstü Görsel Efekt kategorisinde aday gösterildi, ancak kazanamadı.

Film, Temmuz ayının son haftasında gönderilen NPD Videoscan'ın ulusal evde video (DVD ve Blu-ray Disk) satış listelerinde ABD'nin ikinci en yüksek satışıyla başladı.

Filmin "360 Kampanya Makaralığı" Haziran'daki Golden Trailers Ödüllerinde "En İyi Sinema Filmi İçin Yenilikçi Reklam" ödülüne aday gösterildi ancak kategoriyi kazanamadı.

Kaynak: Son Başvuru Tarihi (Erik Pedersen)

Haber ipucu için Daniel Zelter'e teşekkürler.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-06/live-action-ghost-in-the-shell-film-shortlisted-for-academy-visual-effects-category/.124860

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

50 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Japonya'daki En Çok Satan Işık Romanları Cilt: 2017 – Anime Haber

Bu Animelerin İsmini Biliyor Musun Testi? ( Kolay )