#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Juni Taisen Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

NisiOisin’in (Monogatari Series, Medaka Box) yazdığı ve çizimlerini Hikaru Nakamura (Saint Young Men, Arakawa Under the Bridge) yaptığı Juni Taisen(12 Savaşçı) adlı light novel’in anime uyarlamasının yapılacağı serinin resmi internet sitesi aracılığı ile açıklandı. Ayrıca sitede bir tanıtım videosu yayınlandı. Video, Pazar günü Graphinica’nın AnimeJapan 2017 standında görüntülendi ve animemin 12 savaşçısı da tanıtıldı.

Naoto Hosoda (The Devil is a Part-Timer!, Shuffle!), Graphinica’da (Chain Chronicle: The Light of Haecceitas, Expelled from Paradise) serinin yönetmeni olarak bulunacak. Sadayuki Murai (Knights of Sidonia, Natsume’s Book of Friends sezon 3-5) serinin hikayesinden, Chikashi Kadekaru (Scar-red Rider XechS, Hokago Mania Club) karakter tasarımından ve Go Shiina (Kyousougiga, God Eater) ise serinin müziklerinden sorumlu olacaklar.
Animenin bu yıl yayınlanmaya başlaması bekleniyor. Nobuhiko Okamoto (Blue Exorcist’in Rin’i, My Hero Academia’nın Bakugo’su) gibi yıldızlarda animede yer alacaklar.

NisiOisin ve Nakamura ilk olarak 2015 Mayıs ayında light noveli yayınlamaya başladılar. En iyi savaş romanı olarak adlandırılan light novelde 12 Çinli Zodyak Sembolü olarak betimlenen savaşçıların hayatları ve guruları için yaptığı savaşları anlatılıyor.

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Şirin Samurayların Hikayesi : Chiruran: Nibun no Ichi

Animelerde En Çok Sevilen Yan Karakterler!