in

Hozuki'nin Coolheadedness TV Anime Sezon 2 Yarışması Nisan'da Geri Dönüyor – Anime Haber

Hozuki'nin Coolheadedness TV Anime Sezon 2 Dönüşleri Nisan ayında – Anime Haber yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.

"Bölüm II'nin" yayın günü Pazar günü bölüm 13'te ilan edildi

Natsumi Eguchi'nin Hozuki'nin Coolheadedness ( Hōzuki no Reitetsu ) adlı manga'ya dayanan ikinci anime sezonunun 13. bölümü manganın Pazar günü yaptığı açıklamada sezonun önümüzdeki Nisan ayında başlayacağını açıkladı. Olarak listelenen ikinci sezonun ikinci cour (çeyrek yıl), "Hozuki en Coolheadedness Sezon 2 Bölüm II," Bu ay yayınlamaya başlayacak. Eguchi, yaklaşan sezonun ikinci bölümünü anmak için bir illüzyon çizdi:

Sezon 7 Ekim'de prömiyeri yapıldı ve Sentai Filmworks , Japonya'da yayınlanan HIDIVE serisini yayınlıyor.

Kazhuiro Yoneda ( Mahou Shoujo Nante Mouiidesukara , Şafak Yona ) ikinci sezon için Hiro Kaburagi'ye yönetmenlik yaptı. Üretim, Wit Studio'dan Studio DEEN'e taşındı. Jirō Omatsuri , ikinci sezonda Hirotaka Katō'u karakter tasarımcısı olarak seçti . Midori Gotou yine senaryoları yazdı ve TOMISIRO yine müziği besteliyor.

Ocak 2014'te galası yapılan 13 bölümlük bir televizyon serisine ilham veren manga. Anime'yi yayınladığı sırada Crunchyroll akışı sağladı ve Sentai Filmworks , Şubat 2015'te Hozuki'nin Coolheadedness başlığı altında evdeki video dizisini yayınladı. Manga, 2015 yılında manga'nın 17., 18. ve 19. ciltleriyle birlikte gönderilen üç OAD'ye de ilham verdi. Yeni bir OAD , 23 Mart'taki manga'nın 24. cildinin sınırlı bir baskısıyla çıktı ve Studio DEEN ve Yoneda'nın animasyonunu sundu müdürü.

Kodansha Comics mangayı dijital olarak serbest bırakıyor ve hikayeyi anlatıyor:

Öbür dünyada cennet ve cehennem var. Cehennem, Sekiz Büyük Cehennem ve Sekiz Soğuk Cehennemi kapsar ve daha 272 alt bölüme ayrılmıştır. Bu korkunç Cehennemde bitmeyen, çok yönlü olayların öncüsü King Enma'nın ilk yardımcısı Hozuki'den sadece bir Kutsal Tanrı'dır. Bu serin sadist ile renkli grup arkadaşları arasında her gün cehennemde bir isyan var! Ve bu kitap Cehennemi olay yeri gibi görse de, lütfen hayat boyunca davranmaya çalışın!

Eguchi 2011 yılında Kodansha 'ın Sabah dergisinde manga başlattı ve Kodansha 22 Eylül'de 25 hacmi sevk.

Kaynak: Comic Natalie

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-30/hozuki-coolheadedness-tv-anime-season-2-returns-in-april/.125928

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

50 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Aşk Canlı! Gunes isigi!! Anime Film Projesine Gelecek – Anime Haber

Manga İncelemeleri: Yankee-kun to Megane-chan