in

Haruka Mado'nun 3-Nin no Wakai Onna Manga Canlı Aksiyon / Anime Özel – Anime Haber Inspires

MAO, Yūki Hirose, Rumi Katō, 20 dakikalık "anime drama"

Haruka Mado'nun 3-Nin no Wakai Onna Manga, Canlı Aksiyon / Anime Özel Esinleniyor – Anime Haber Yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.

MAO, Yūki Hirose, Rumi Katō, 20 dakikalık "anime drama"

Haruka Mado'nun 3-Nin no Wakai Onna (Üç Genç Kadın) manga, hem canlı aksiyon sahnelerini hem de anime'yi katacak 20 dakikalık bir "anime draması" nı esinleniyor. Animasyonlu parçalar açılış ve geçici göz alıcı sahneleri içerecek. Özel Aralık ayı sonunda AT-X'de prömiyeri yapılacak.

Mado'nun mangası, tanıştıklarından başlamak üzere üç kız çocuğun hayatında bir yıl izlemektedir. Yutaka (yukarıdaki resimde solda resmedilmiştir) utangaç ve gariptir, Shinari (yukarıdaki resimde sağda) pek fazla endişe etmiyor ve Hanako (yukarıdaki resimdeki merkez) sıklıkla dışarıdan nasıl göründüğünden endişe ediyor.

Özel olarak Yutaka olarak Mao Ichimichi ( MAO ), Shinari olarak AŌP'nin Yūki Hirose , ve Hanako olarak eski SKE48 idolü Rumi Katō yer alacak. Junichi Inaba kısa filmi yönetiyor, Rosenfilm üretiyor ve Shūji Katayama müziği besteliyor.

Mado, komikayı Ağustos 2015'teki COMITIA113 etkinliğinde kendisinin yayınladığı kısa öyküler koleksiyonunun bir parçası olarak başlattı.

Mado'nun Dohiwai-senpai Mago Kulübü (Upperclassman Dohiwai Koruma Kulübü) ve Chūko Video-Ya Yok Onna Tenin X (Kullanılmış Video Shop'un Bayan Mağazası Görevlisi X) adlı manga sırasıyla 2014 ve 2016'da bir anime şortuna ilham kaynağı oldu.

Kaynak: Comic Natalie

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-11-14/haruka-mado-3-nin-no-wakai-onna-manga-inspires-lyiveaction-action-anime-special/124021

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

49 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Loading…

Yedi Denizler Yayımlanacak Gerçekçi bir Kahraman, Krallık Hafifi Romanlarını Basılı Nasıl Yeniledi – Anime Haber

Yedi Denizler Lisansı Yugo Ishikawa'nın Harikalar Diyarında Manga – Anime Haber