Manga Haberleri

Hanaukyo Maid Team’dan Morishige, Sakura Sakura Mangasını Bitiriyor

Akita Shoten‘in Bessatsu Shonen Champion dergisinin 12 Ağustos’ta 018yaptığı açıklamaya göre yayınlanacak Eylül sayısında, manga yaratıcısı olan Morishige, Sakura Sakura mangasının son bölümünü yayınlayacak. Akita Shoten, dergiyi 12 Eylül’de okurları ile buluşturacak.

sakurasakura01“Ultra-extreme büyümeyi-reddetme(bir bakıma bilim-kurgu?) romantik komedi” -Orijinali:”ultra-extreme declining-birthrate (kinda science-fiction?) romantic comedy”
hikaye Haru Hanasaki’nin etrafında geçiyor. Haru Hanasaki, Japonya’da çocuk doğum oranlarının kritik seviyelere düştüğü bir yerde 15 yaşına girecektir. Haru, hayatında ilk defa sınıf arkadaşı edineceği bir yer olan liseye başlayacaktır.

Morishige mangayı, Bessatsu Shonen Champion’un 2012 Haziran’ındaki ilk sayısında yayınladı. Akita Shoten manganın yedinci toplu sayısını 8 Temmuz’da yayınladı.

Morishige ayrıca popüler olan Hanaukyo Maid Team ve Koi Koi Seven romantik komedi mangalarını yaratan isim. Bu iki manganın da animasyon versiyonu yapılmış durumda. I.C. Entertainment,(Studio Ironcat) Hanaukyo Maid Team mangasını Kuzey Amerika’da yayınladı ve Geneon Entertainment ise Hanaukyo Maid Team: La Verite televizyon serisini yayınladı. Enoki Films, Koi Koi Seven animesini Kuzey Amerika’da birçok yerde yayınladı.

 

Related Posts

Bir cevap yazın