Oyun Haberleri

Grand Theft Auto Online İşçi Bayramını Kutluyor

Şimdi başlığı görünce içinizden geçiriyorsunuzdur “İşçi bayramı 1 Mayıs’da değil mi? Ne alaka?” diye. İşçi Bayramı, (İngilizce: Labor Day) Amerika Birleşik Devletleri’nde her Eylül ayının ilk Pazartesi günü, işçilerin ekonomik ve sosyal hakları dolayısıyla kutlanan bayramdır. Bu yüzden Rockstar Games karşımıza yeni bir etkinlik ile çıktı.

Bu etkinlik 4-7 Eylül tarihleri arasında sürecek ve her gün yeni bir etkinlik karşımızda olacak. 1.gün Elitas Travel mağazasında %25 indirim mevcut olacak. Ayrıca, hava yarışı ve paraşüt etkinliklerinde de iki katı GTA Doları ve tecrübe puanı imkanı sunuluyor.

Cumartesi günündeki etkinlikte, Legendary Motorsport mağazasında %25’lik bir indirim mevcut olacak. Bunun yanında da tüm kara yarışlarında iki kat GTA Doları ve tecrübe puanına sahip olacaksınız. Pazar günü, Docktease mağazasında %25’lik indirim sizleri bekleyecek ve tüm deniz yarışlarında iki kat GTA Doları ve tecrübe puanı imkanına sahip olabileceksiniz. Etkinliğin son günü Pazartesi günü, Warstock Cache & Carry mağazasında bulunan araçlar için %25’lik bir indirim olacak. Bunun yanında ise tüm ölüm maçlarında, iki kat GTA Doları ve tecrübe puanı ile daha fazla para ve tecrübe kazanabileceksiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın