#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Gintama Yeni Sezonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu!!

Gintama‘nın resmi internet sitesinde yeni “Porori Arc” için çıkış tarihi olarak 1 Ekim verildi ve yeni bir görüntü yayınlandı.

Anime 1 Ekim‘de TV Tokyo, TV Hokkaido, TV Aichi, TV Setouchi ve TVQ Broadcasting Kyushu’da başlayacak. Ayrıca TV Osaka‘da da 2 Ekim‘de başlayacak.

Anime mangadan daha önce animasyonu yapılmamış kısa gag yani komedi odaklı parçaları kapsayacak. Yapımcı kadrosu animenin yeni kısımlar içerip içermeyeceği veya animenin daima kısa kısa parçalardan oluşup oluşmayacağı yönünde bir açıklama yapmadı.

Blue Encount animenin açılış müziği olan “VS“yi yapıyor. Rock grubu daha önce Gintama’nın 2015 yılında çıkan sezonu içinde bir açılış müziği yaptı. Tamamı kadınlardan oluşan Ayumikurikamaki ise kapanış müziği “Hankou Seimei“yi hazırlayacak.

Sorachi Hideaki orijinal Gintama mangasına 2004 yılında başladı ve sürekli en çok satanlarda üst sıralarda olarak devam etti. Manga şimdiye kadar Japonya’da 50 milyondan fazla kopya sattı. Viz Media ilk 23 cildi İngilizce olarak bastı. Shueisha manganın 69. cildinin Japonya’da 4 Temmuz’da yayınladı ve 70. cildi de 4 Ekim’de yayınlayacak. Ayrıca manga geçen Temmuz’da final arc’a başladı.

Manga animeye ilk olarak 2006 yılında uyarlandı ve 2013’e dek devam etti. 5. ve son Gintama animesi Nisan’da tekrar bölümleri yayınlanmaya başlamadan önce 8 Ocak’ta yayınlandı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

One Piece’in 1 Saatlik Özel Bölümü İçin Yeni Videolar!!

Akatsuki no Yona Tanıtım ve İnceleme!!