in

Gintama Rumble Oyunu Breeza, Celo Yardımcı Karakterler Eklendi – Anime Haber

Gintama Rumble Game, Breeza, Celo'yu Yardımcı Karakterler olarak ekledi – Anime Haber yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.

Dragon Ball Z'ye dayanan parodi kötü karakterler, oyunlara katılın

Shueisha Haftalık Shonen Jump dergisinin bu yıl yedinci sayısında Pazartesi günü Bandai Namco Entertainment'ın Gintama Rumble PlayStation 4 ve PlayStation Vita aksiyon oyunu karakterlerine Breeza ve Celo karakterlerini yardımcı karakterler olarak ekleneceklerini açıkladı. Karakterler franchise'ta Dragon Ball Z kötü adamları Frieza ve Cell'in parodileri olarak göründü.

Daha önce duyurulan, Gintoki, Shinpachi, Kagura, Katsura, Takasugi, Kamui, Tsukuyo, Isao Kondō, Tōshirō Hijikata, Soka Okita, Nobume Imai ve Sakamoto Tatsuma'da oynanabilir karakterler bulunmaktadır. Diğer yardımcı karakterler arasında Elizabeth, Sadaharu, Sarutobi Ayame, Hattori Zenzou, Tama ve daha fazlası yer alıyor.

Oyunun dokuz kişilik patron karakterlerinden bazıları arasında Nizō Okada, Housen, Abuto, Doromizu Jirochou, Sasaki Isaburo ve Saigō Tokumori yer alıyor. Oyunun bölümleri arasında "Benizakura Bölümü", "Yoshiwara Flames Bölümü", "Kabukicho Dört Devas Bölümü", "Ikkoku Keisei Bölümü", "Shogun Suikast Bölümü" ve "Elveda, Shinsengumi Bölümü" yer alıyor. Sahneler Kabukicho, Uçan Savaş Gücü, Housen'in Binası, Kabukicho (mezarlık), Kada'nın Konağı, Terkedilmiş Binası, Edo Kalesi, Iga Köyü ve Kokujō Adası'dır.

Oyun 18 Ocak'ta Japonya'ya gidecek . Bandai Namco Entertainment Asia oyunu, Japonya ile aynı gün İngilizce altyazılı olarak Singapur, Malezya, Tayland, Filipinler ve Endonezya'da yayınlanıyor.

Oyun, anime'den 16 şarkı ve ayrıca 60 ek sesli çizgi içeren Sınırlı "AV Sürümü" sürümüne sahip olacak. Oyunu önceden sipariş edenler de bir drama CD'si alacaklar. Sınırlı sayıda PS4 sürümü 10,600 yen (yaklaşık US $ 94) için satılmaktadır ve normal PS4 sürümü 7,600 yen (US $ 67) için satılmaktadır. Sınırlı sayıda PS Vita sürümü 9,800 yen (87 ABD doları), düzenli PS Vita sürümü ise 6,800 Yen (ABD doları 60) için satılmaktadır.

Haftalık Shonen Jump , oyunu PS4 ve PS Vita için Temmuz ayında " Gintama Projesi Son Oyunu" olarak ilan etti.

Gintama , geçtiğimiz yıl başlattığı iOS ve Android için ilk akıllı telefon oyununa Gintama Kabukichō Daikatsugeki (Gintama Kabuki Bölgesi Büyük Aksiyon Filmi) esin kaynağı oldu. Hideaki Sorachi'nin orijinal mangası Nintendo DS, PlayStation 2, Wii ve PlayStation Portable için daha önceki oyunlardan da esin kaynağı oldu.


Açıklama: Anai Consortium Japan Inc., Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir bağlı kuruluşudur ve Anime News Network Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-01-14/gintama-rumble-game-adds-breeza-celo-as-assist-characters/126340

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

50 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Yaşanıl Anime Filmi Pankreasımı Yedirelim, İlkbaharın İlkbahar Aylarında Gösterildi – Anime Haber

Honey And Clover Tanıtım Ve İnceleme !!