#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

GATE’in Bestecileri İkinci Sezon İçin Kolları Sıvadı

Japon animeleri haber portalı Anime!Anime!‘nin Salı günü bildirdiği üzere GATE‘in birinci sezonunun bestecileri ikinci sezonda da GATE ile beraber olacaklar. Besteciler Kishida Kyōdan & The Akeboshi Rockets animenin açılışında “GATE II ~Sekai o Koete~” ile izleyiciyi karşılarken, kapanışı da kadronun üç ana kadın üyesi yapıyor: Nao Tōyama (Lelei la Lelena), Hisako Kanemoto (Tuka Luna Marceau) ve Risa Taneda (Rory Mercury). İki şarkı da 27 Ocak 2016’da CD olarak piyasaya sürülecek.

Animenin ikinci sezonunun Ocak’ta izleyicisiyle buluşması bekleniyor, yeni sezonda Flame Dragon kısmı ekranlara yansıtılacak. Kuzey Amerika için animenin lisansını alan şirket ise Sentai Filmworks.

Fantastik askeri seri, 21. yüzyılda ama tam olarak belirli olmayan bir zamanda Ginza Tokyo’da bir kapının görünmesiyle birlikte başlıyor. Bu gizemli kapıdan canavarlar, Ortaçağ Avrupasından silahşörler ve birçok başka fantastik varlık 21. yüzyıl dünyasına geçiş yapıyor. Ve ne yazık ki bunun hemen ardından da Tokyolu birçok vatandaşı öldürüyorlar. Bu olay da Ginza Vakası olarak biliniyor. 

Hükümet ise Japonya’nın koruyucu kuvvetlerinden küçük bir grup askeri bu kapının ardındaki gizemli alternatif dünyaya gönderiyor. Yōji (Seslendiren: Junichi Suwabe) tarafından kumanda edilen otaku askerleri bu dünyada, bir ejderha saldırısı sonrasında toza dumana dönüşmüş köyler buluyorlar. Ejderha saldırısından sağ kurtulan bir elf kızı (Seslendiren: Hisako Kanemoto) da bu tehlikeli diyarda yolculuk etmekte olan askerlere katılıyor.

 85a5d8cc2972ae422158be7069076be41435868848_full

Birinci sezondan sonra ikinci sezonda da yer alan ana kadro ise şu şekilde:

Yönetmen: Takahiko Kyōgoku (Love Live! School idol project)

Düzenleme: Tatsuhiko Urahata (A-Channel, Black Bullet)

Karakter Tasarımı: Jun Nakai (Silver Spoon, The Sacred Blacksmith)  

Müzik: Yoshiaki Fujisawa (Love Live! School idol project, The Eccentric Family)

Ses Yönetmeni: Yukio Nagasaki (Love Live! School idol project, Yona of the Dawn)

Yapımcı: GENCO 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Deus Ex: Mankind Divided Yeniden Ertelendi!

Assassination Classroom’un İkinci Sezonunun Teaser’ı Görücüye Çıktı