in

Garakowa – Restore The World Filminin Trailer’ı Yayımlandı

Pony Canyon, Garakowa – Restore The World (Glass no Hana to Kowasu Sekai) anime filmi için geçtiğimiz Cumartesi gününden itibaren İngilizce altyazılı tiyatral bir ön gösterim videosu yaymaya başladı. Pony Canyon ayrıca aynı videonun Japonca versiyonunu da izleyicisiyle paylaştı.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=afIhxY3ST40&w=560&h=315]

 

https://dailymotion.com/video/x3evnst

 

Tüm bunların yanı sıra Pony Canyon, yine geçtiğimiz Cumartesi günü film için İngilizce resmi site de hazırladı ve bu sitede yeni bir karakter ve bu karakterin tanıtımının yanı sıra seslendirenin ismine de yer verdi.

screen-shot-2015-11-21-at-7.21.51-pm.png

Ai Kayano (Dream Eater Merry‘de Isana ve anohana‘da ise Menma‘yı seslendiriyordu) Sumire karakterine ses veriyor.

“Gençliğimden beri bu benim hayalimdi! Dünyayı dolaşmak ve her çeşit insan önünde piyano çalmak!” Çocukluk döneminden beri var olan piyanist olma hayaliyle birlikte karakterimiz, ilkbahar sezonundan itibaren Londra’da piyanistlik okumaya başlayacak, ki zaten kendisi birçok yarışmaları kazanacak kadar yeteneğe zaten sahip. Sumire‘nin masum ve umutla dolu hali izleyenlerinin kalbini fethedecek.

İngilizce ön gösteriminde filmin çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi verilmezken, Japonca olan ön gösteriminde çıkış tarihi 9 Ocak olarak belirtiliyor. Japonca versiyonunda ayrıca izleyicinin biletler için ön sipariş avantajı da mevcut. Filmin Japonca versiyonu için ön sipariş ile bilet alan izleyiciler, belli bir ücret karşılığında filmin şarkılarının içinde yer aldığı CD ve Insomnia‘nın kısa versiyonunu (Risa Taneda‘nın seslendirmekte olduğu videonun bir kısmına aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz) edinecekler.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0WRXF06Bxh0]

 

Filmin asıl karakterlerine bir bakış sağlayan posterlerden biri:

screen-shot-2015-07-18-at-8.25.12-pm.png

Filmin yıldızları ise şu şekilde olacak:

chara1

Remo karakterini Yumiri Hanamori seslendirecek.

“Çiçek tarlasına geri dönmek zorundayım…” Hafıza kaybı yaşamakta olan bir kız. Saldırıya uğradırıldığında Dual ve Dorothy karakterlerini tarafından kurtarılıyor. Ancak maalesef kim olduğunu hatırlayamıyor. Tek hatırladığı ise kendi ismi ve “Çiçek tarlasına geri dönmek zorundayım…” sözleri. Filmin hikayesi Remo karakteri ile başlıyor.

chara3

Dorothy karakterine ise Ayane Sakura ses vermekte.

“Ağlamayacağız. Neticede buna gerek yok.” Box of Wisdom‘ (Bilgelik Kutusu)’nu korumak için düşmanlarıyla savaşmanın yanı sıra bir de Dual ile kişisel bir yarış peşinde olan bir kız. Dorothy, Dual‘i rakibi olarak görüyor; ancak zaten sahip oldukları güçler oldukça fazla benzemekte. Dorothy ve Dual hafızasını kaybetmiş olan kız Remo ile karşılaşırlar. Bu da onların görünmez kalan gerçekle tanıştıkları ilk andır.

chara2

Dual karakterini seslendiren isim ise Risa Taneda.

“Bu bir rüya değil. Şu ana kadar görmekte olduğun dünya… İşte asıl o bir rüyaydı.” Dual de aynı Dorothy gibi ‘Box of Wisdom‘ı korumak için düşmanlarla savaşmakta. Dual, çok konuşmakta olan Dorothy‘nin aksine pek konuşmayan bir kız ve o da Remo‘yu Dorothy ile aynı zamanda, Remo‘yu saldırıya uğradığında tanıyor. Remo‘nun hafızasını yitirmiş olması da Dual‘i Remo‘nun gerçek kimliğini bulmak teşvik ediyor. Üçlünün tanışmasıyla birlikte, hikayenin de çarklıları dönmeye başlıyor.

Filmin İngilizce websitesi filmden şu şekilde bahsetmiş:

Yer çekiminin olmadığı ve sayısız farklı renkteki sonsuz ışığın göz kırpmakta olduğu bir yer: Box of Wisdom (Bilgelik Kutusu). Bu kutunun içerisinde ise birçok dünya, birçok zaman ve birçok farklı insan var. İşte Dorothy ve Dual‘in ‘Virüsler‘ denilen düşmanlarıyla savaşmakta olduğu yer de tam olarak burası. Virüslerin saldırısına uğramış dünyalar temizlenmek zorunda. Bu Dorothy ve Dual‘in görevi. Ancak bir gün ikili yeni bir Virüs‘ün varlığını hisseder. Bunun arayışlarını yaparken ise Virüsler tarafından saldırıya uğramış olan bir kız görürler. Kızı kurtardıktan sonra da, ikili kızın kim olduğunu, nereden geldiğini ve nereye gitmekte olduğunu sormak için bu yabancı kızın uyanmasını beklerler. Sonunda kız gözlerini açtığında, ikiliye isminin Remo olduğunu söyler ve hemen sonra da yalnızca tek bir cümle fısıldar… “Çiçek tarlasına geri dönmek zorundayım…”

A-1 Pictures‘ta yaratılan filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Masashi Ishihama, senaryo ise Fumihiko Shimo‘ya ait. Orjinal karakter tasarımlarının yaratıcısı ise Kantoku.

Kuzey Amerika’da filmin yayımlanmasıyla ilgili planları duyuran şirket ise Ponycan USA.

 

Fairy Tail: Blue Mistral Shojo Spinoff Mangası Sona Eriyor
Twin Star Exorcists'e TV Anime Uyarlaması Geliyor!

Bir cevap yazın

Loading…

Call of Duty: Black Ops 3 Bütün platformlarda serverlarını kapadı!

Just Cause 3’ün Easter Egg’leri Gün Yüzüne Çıkıyor